Haber Detayı
03 Temmuz 2020 - Cuma 10:29
 
RAMAZAN COŞKUN GÖREVE BAŞLADI
Kemalpaşa Belediyesi’nin boşta bulunan memur kadrosundaki Belediye Başkan Yardımcılığına getirilen Kemalpaşalı Ramazan Coşkun görevine başladı. Coşkun’un göreve başlaması ile başkan yardımcılarının sorumlu olduğu müdürlükler de yeniden düzenlendi.
KEMALPAŞA Haberi
RAMAZAN COŞKUN GÖREVE BAŞLADI

Yeni Başkan Yardımcısı Ramazan Coşkun Temizlik İşleri, Zabıta, Bilgi İşlem, Çevre Koruma, Strateji Geliştirme ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüklerinden sorumlu başkan yardımcılığı görevlerini üstlendi.

 

Diğer Başkan Yardımcılarının görev dağılımları ise söyle oldu.

 

Şahin Özdemir; Mali Hizmetler Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Ruhsat Denetim Müdürlüğü, Yapı Kontrol Müdürlüğü.

 

Arzu Külahcıoğlu Altıntoz; Yazı İşleri Müdürlüğü, Hukuk İşleri Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Müdürlüğü, Muhtarlık İşleri Müdürlüğü, Kırsal Hizmetler Müdürlüğü

 

Mehmet Türkmen; İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Emlak İstimlak Müdürlüğü, Plan Proje Müdürlüğü.

 

Özel Kalem Müdürlüğü ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ise direkt olarak Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı’ya başlı olarak hizmet verecek.

 

Ramazan Coşkun Kimdir?

1958 yılında Kemalpaşa’da doğdu. İlkokula Cumhuriyet ilkokulunda başlayarak Atatürk İlkokulunda tamamladı. Orta ve Lise öğrenimini Kemalpaşa Lisesinde gördü. 1978 yılında Astsubay okulundan mezun olarak ülkenin birçok bölgesinde görev yaptı. 1999 yılında İstanbul’da görev yaparken kendi isteği ile emekliliğe ayrıldı.  İstanbul Esenler otogarı temizlik ve güvenlik müdürlüğü, yemek fabrikası müdürlüğü, site müdürlüğü ve hizmet sektöründe güvenlik ve temizlik şirketinde proje ve genel müdürlük görevlerini yaptı. 1999 yılında İstanbul / Kâğıthane ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi’ne üye oldu. Partinin baraj altında kalması sonrası yeniden üyelik yapılanmasında ilçe örgütünde görev aldı. Eğitim komisyon başkanlığı, seçim komisyon başkanlığı ve ilçe yönetim kurulu üyeliği yaptı. 2008-2009 yıllarında Balıkesir’de Merkez ilçe yöneticiliği ve 2011 seçimlerinde Balıkesir il başkan yardımcılığı ve seçim koordinatörlüğü yaptı. Bir süreliğine siyasete ara verdi. Yaşamını Kemalpaşa’da sürdüren Coşkun 2014 Kasım ayında olağan üstü ve 2015 yılındaki olağan ilçe kongresinde İlçe Başkanı adayı oldu, seçimleri kazanamadı.  2019 yerel seçimlerinde Kemalpaşa Seçim Koordinasyon Merkezi başkanlığı yaptı. AÖF iktisat önlisans mezunu olan Ramazan Coşkun, Öğretmen Özden Coşkun ile evli, Özlem ve Ezgi adında iki kızı var.

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: RAMAZAN, COŞKUN, GÖREVE, BAŞLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı