Haber Detayı
31 Ekim 2018 - Çarşamba 00:09
 
PTT HİZMETLERİNİ KEMALPAŞALI TÜLİN TÜRKOĞLU ANLATTI
PTT Başmüdür Yardımcısı Avukat Tülin Türkoğlu, kişisel pul ve PTT kargo hakkında müdürlüğünün yenilenen çalışmaları anlattı.
KEMALPAŞA Haberi
PTT HİZMETLERİNİ KEMALPAŞALI TÜLİN TÜRKOĞLU ANLATTI

PTT Başmüdür Yardımcılığı görevini yapmakta olan Kemalpaşa doğumlu Avukat Tülin Türkoğlu, doğduğu topraklara ve İzmir’e hizmet ediyor olmaktan gurur duyduğunu belirtti. Türkoğlu  “Öğrenim hayatıma Kemalpaşa Atatürk İlköğretim Okulunda başladım.  İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdikten sonra İstanbul PTT A.Ş ‘de Avukatlık ve Hukuk görevlerini yaptıktan sonra, şuanda İzmir PTT Başmüdürlüğünde Müdür yardımcısı görevini yapmaktayım.  PTT müdürlüğümüzün yenilenen çalışmalarını hakkında bilgi vermek üzere Kemalpaşa’da birçok ziyaretimiz oldu’ dedi. 

İnovasyon, dijitalleşme, AR-GE ve e-ticaret gibi kavramların içinde bulunduğumuz dönemin vazgeçilmez unsurları olduğunu söyleyen PTT Başmüdür Yardımcısı Avukat Tülin Türkoğlu, “Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi’nin süreklilik arz eden büyüme hamleleri bu çerçevede ilerlemekte.  Genel Müdürümüz Kenan Bozgeyik’te şirketimize bu yüzden yatırımlar yapmakta ve aynı zamanda Dünya Posta Birliği’nin de  ( UPU) İdari Konsey Başkanlığını yürütmektedir. 
Genel Müdürlüğümüzün hedeflerlerini göz önünde bulundurarak Kemalpaşa Kaymakamlığı, Kemalpaşa Belediye Başkanlığı, Kemalpaşa Cumhuriyet Başsavcılığı, Kemalpaşa Devlet Hastanesi Başhekimliği ile görüşmelerimizin yanı sıra sanayici temsilcilerimizden KESİAD, KOSBİ ve birçok sivil toplum kuruluşu ve esnafımız ile görüşmeler yaparak Kemalpaşa’da kamu-özel sektör işbirliğini PTT ayağında gerçekleştiriyoruz.”dedi. 

PTT’DEN KİŞİSEL PUL UYGULAMASI
Kemalpaşa bölgesi denilince ilk akla gelen Kiraz gibi değerleri pul uygulamaları ile İzmir, Türkiye ve hatta Dünyaya tanıtmayı hedefleyen taslak çalışmaları yerel yöneticilere sunduklarını belirten Tülin Türkoğlu “ PTT kişisel pul uygulaması yapmakta.  Anılarını ölümsüzleştirmek isteyenler için başlatılan uygulama ile artık kişisel pul bastırabiliyor. PTT'nin kişisel pul hizmetine son dönemde ilgi artarken, birçok kişi, kurum ve kuruluş tarafından özel pul siparişi veriliyor. İlçemizin tanıtımına katkı sağlayacak pulların yanı sıra sanayi kuruluşları ve esnaflara yönelikte pullar hazırlanabiliyor. Kişisel pulda doğum günü, evlilik yıl dönümü ve mezuniyet gibi özel günler yer alıyor. Eğer kişisel pul bastırmak isteyen kişi şirket sahibiyse pul aracılığıyla iş yerinin kuruluş yıl dönümünü kutlayabildiği gibi ürün tanıtımı da gerçekleştirebiliyor. Kişisel pul; yatay, dikey, kalpli ve yuvarlak perforajlı basılabiliyor. Ayrıca istenildiğinde farklı şablonlarda, özel tasarım blok olarak da basım yapılabiliyor.”dedi.

PTT KARGO, YÖRESEL ÜRÜNLERİ BÜYÜK BİR TİTİZLİKLE TAŞIYOR
Kargo, APS kurye ve posta kargosu gönderileri ile en iyi şekilde hizmet verdiklerini belirten PTT Başmüdür Yardımcısı Avukat Tülin Türkoğlu, “Kemalpaşa İzmir’in Anadolu’ya açılan penceresi olduğu gibi tarımsal ürünler açısından gözde bir ilçe.  Şirketimiz yöresel ürünlerin kargo yoluyla taşımasına büyük önem vermektedir.  İlçe merkezinde PTT İlçe Müdürlüğü,  organize sanayi şubesi ve Kargo dağıtım merkezleri ile köyde dağıtımları mevcuttur. Ayrıca Kemalpaşa Lojistik köyün çalışmaları da mevcuttur” dedi. 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: PTT, HİZMETLERİNİ, KEMALPAŞALI, TÜLİN, TÜRKOĞLU, ANLATTI,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
PTT HİZMETLERİNİ KEMALPAŞALI TÜLİN TÜRKOĞLU ANLATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı