Haber Detayı
03 Mart 2020 - Salı 12:24
 
PREFABRİK EVLER NEDEN ÇOK TERCİH EDİLİYOR?
Ali Osman Oğulları Prefabrik ve Çelik Yapılar’ın sahibi, aynı zamanda Kemalpaşa Belediyesi Meclis Üyesi Hakan Orhan ile iş ve siyaset üzerine bir röportaj gerçekleştirdik. İş adamı ve siyasetçi Hakan Orhan Kemalpaşa siyasetinde halkın yararına politikalar izlediklerini, iş hayatında ise Kemalpaşa’ya yatırımlar yaparak hizmet ettiklerini söyledi.
KEMALPAŞA Haberi
PREFABRİK EVLER NEDEN ÇOK TERCİH EDİLİYOR?

Günümüzde arsa sahipleri, sahip oldukları araziye yeni bir yaşam alanı kurma ihtiyaçları için zaman ve bütçe olarak daha uygun olan prefabrik yapıları daha çok tercih etmekteler. 

 

Prefabrik yapılar, kalite ve sağlamlık anlamında beton bir binayı aratmayacak kadar sağlam ve donanım olarak pratik ve kullanışlı imkânlar sağlıyor. Özellikle son yıllarda vatandaşların prefabrik evlere olan ilgisi de artmış durumda. 

 

 

Uzun yıllardan beri inşaat sektörünün her alanında hizmet veren İş Adamı Hakan Orhan, birkaç yıl önce kurmuş olduğu Ali Osman Oğulları Prefabrik ve Çelik Yapılar ile sektöre hızlı bir giriş yaptı. İnşaat sektöründe kazandığı deneyimleri ile sektörde iddialı ve tanınan bir firma olan Ali Osman Oğulları Prefabrik ve Çelik Yapılar ev işini şansa bırakmak istemeyenlerin tercihlerinden birisi haline geldi. Firma, kamu kurum ve kuruluşları ile kişiye özel projeler için üretimler yaparak, anahtar teslimine kadar mutlu müşteri odaklı çalışmalarını sürdürüyor.

 

 

 

PREFABRİK EVLER İSTEKLERE GÖRE TASARLANIR
Günümüzde prefabrik evlerin daha çok tercih edilmeye başlandığı bilgisini aktaran Ali Osman Oğulları Prefabrik ve Çelik Yapılar’ın sahibi Hakan Orhan “ Prefabrik yapılarda ekonomiklik, sağlamlık ve zaman en önemli unsurladır. Hem bütçe anlamında hem de kalite ve sağlamlık anlamında ise betonarme bir binayı aratmayacak kadar donanıma sahiptirler. Önceleri prefabrik evler için olumsuz bir ön yargı vardı. Ancak günümüzde bu ön yargı tamamen kalkmış durumda. Prefabrik evlerin üretiminde ebatları değişkenlik gösteren (bütçeye göre) çelik profiller kullanılır. Firmamız 40-45-49-53-62-68-73-75-80-95-117 m2 ile 42+42 veya 52+48 metrekarelik iki katlı evler ve özel metrekareli uygulamalar yapmaktadır.  Prefabrik evlerimizi müşterilerimizin istekleri doğrultusunda şekillendirebilmekteyiz. Arsa sahibinin arazi tesviyesinden başlayan proje, anahtar teslimi ve peyzaj düzenlemesi ile sona eriyor. Kapı, pencere, fayans, parke,  mutfak ve lavabo gibi tüm ince işleri müşterimizin zevkinize göre yapıyor, teslim ediyoruz. Evlerimizi metrekarelerine göre projelendirip tek elden teslim ediyoruz. Bünyemizde aynı zamanda demir doğrama, marangoz ve diğer tüm atölyelerimizle hizmet vermekteyiz. Projelendirme, üretim ve montaj aşamalarını kendi deneyimli kadrolarımız ile gerçekleştirip, müşterilerimize evlerini en kısa zamanda teslim etmenin yanında verdiğimiz garanti ile de sektöründe öncülük yapan bir firmayız” dedi.

 

KEMALPAŞA BELEDİYESİ’NİN EN GENÇ MECLİS ÜYESİ
Kemalpaşa Belediyesi’nin en geç Belediye Meclis Üyesi olan Hakan Orhan, belediye meclisi kâtipliği ve hukuk komisyon üyeliği görevlerini de yapmakta. Ak Parti  olarak Kemalpaşa siyasetinde halkın yararına bir politika izlediklerini ifade eden Hakan Orhan, Kemalpaşa Belediye Meclisinde çoğunluğa sahip olan Cumhur İttifakı çatısı altında Kemalpaşa halkının menfaatleri doğrultusunda her şeye destek verdiklerini söyledi. Hakan Orhan, “bize oy veren, vermeyen tüm Kemalpaşalıları temsil ediyoruz.  AK Parti olarak sorumluluğumuzun farkındayız. Bu sorumlulukla hareket ediyoruz. İlçe Başkanlarımız ve meclis üyesi arkadaşlarımızla meclise gelen her maddeyi, her gündemi titizlikle inceleyip, Kemalpaşa adına doğru kararlar almaya çalışıyoruz” dedi.

 

HAKAN ORHAN KİMDİR?
1989 doğumlu Hakan Orhan Aydın/Adnan Menderes Üniversitesi iktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Fakültesi mezunu. Yine aynı üniversite de Maliye bölümünde Yüksek lisans yapmakta. Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümünü de tamamlayan Hakan Orhan aynı zamanda uzlaştırmacı unvanını da sahip.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: PREFABRİK, EVLER, NEDEN, ÇOK, TERCİH, EDİLİYOR?,
Yorumlar
Haber Yazılımı