Haber Detayı
30 Haziran 2018 - Cumartesi 00:40
 
PİDECİLİKTE TECRÜBENİN ADRESİ: NUR PİDE
Kemalpaşa’da pide denince akla gelen ilk işletmelerden birisi olan Nur Pide yılların getirdiği tecrübesi ile hizmet vermeye devam ediyor.
ESNAF Haberi
PİDECİLİKTE TECRÜBENİN ADRESİ: NUR PİDE

Faaliyete geçtiği 2000 yılından bu yana lezzetinden ve kalitesinden ödün vermeden sürekli kendini yenileyerek hizmet vermeye devam eden Nur Pide Kemalpaşalılara hizmet vermeye devam ediyor. Nur Pide, her çeşit pidenin yanı sıra ızgara, kebap ve köfte çeşitleri, çorbalar, tatlılar, salatalar ile günün her saatinde müşterilerine hizmet veriyor. 

   Kemalpaşa’nın tanınmış simalarından olan İsrafil ve İshak Üstündağ kardeşler, Nur Pide Salonu işletmeciliğinin yanı sıra sosyal alandaki faaliyetleri ile de oldukça tanınmış isimler. Nur Pide Salonu’nun işletmecileri, esnaflıklarının yanı sıra ilçede gerçekleştirilen birçok sosyal projeye verdikleri desteklerle de ön plana çıkıyorlar. Pidecilik sektöründe köklü bir geçmişi bulunan Nur Pide Salonu oturmuş müşteri kitlesinin yanı sıra kaliteli hizmet ve lezzetli çeşitleri ile her geçen gün yeni müşteriler kazanmaya devam ediyor. İşletme kendilerine ait olan 300 metrekarelik açık ve kapalı alanda faaliyetlerini sürdürüyor. 

   Mekân müşterilerinin yanı sıra telefon ile siparişlerinde oldukça yoğun olarak gerçekleştiği Nur Pide aynı zamanda düğün, cenaze, mevlit ve çeşitli organizasyonlar içinde sipariş alıyor. Modern ve geniş mekânıyla cemiyet yemeklerine de ev sahipliği yapan Nur Pide Salonu geç saatlerde de tercihini çorbadan yana kullanmak isteyenlerin önde gelen adreslerinden bir tanesi.

   Kemalpaşalılar ile bir aile gibi olduklarını belirten Nur Pide Salonu’nun sahibi İshak Üstündağ, işletmelerinin Kemalpaşa’nın en çok tercih edilen pidecilerden birisi olmasını müşterilerine sundukları lezzetler kadar uzun yıllara dayanan kaliteli işletmecilik anlayışı olduğunu söyledi. Üstündağ “bizleri tercih eden, bunca yıldır hizmet vermemizi sağlayan tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Elimizden geldiğince mekânımıza yatırımlar yaparak Kemalpaşalılara hak ettikleri kaliteyi sunmaya çalışıyoruz. Mekânımızda çorba çeşitlerinden; kelle paça, işkembe, ezogelin, mercimek, beyin çorbalarımız günlük çıkmakta. Kıymalı, kuşbaşılı, kıymalı kaşarlı, kuşbaşılı kaşarlı, kaşarlı sucuklu, kaşarlı yumurtalı pide çeşitlerimiz ile iddialıyız. Salonumuzda ızgara ve kebap çeşitlerimiz de bulunmakta. Adana, Urfa, tavuk şiş, ızgara köfte, kiremitte kuşbaşı, kiremitte Kaşarlı Kuşbaşı ızgaralarımız mevcut. Yüzde yüz yerli et kullanıyoruz. Izgarada yapılan etleri özel olarak marine edip hazırlanıyor. Kullandığımız tüm malzemelerde kaliteden ödün vermiyoruz. Lezzeti bir ev ortamı sıcaklığını sunuyoruz. Telefonla sipariş alarak evlere ve işyerlerine de servis yapmaktayız” dedi.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: PİDECİLİKTE, TECRÜBENİN, ADRESİ:, NUR, PİDE,
Yorumlar
Haber Yazılımı