İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
CHP ADAYLARINI TANITTI
CHP ADAYLARINI TANITTI
Haber Detayı
03 Mart 2019 - Pazar 20:20
 
ÖZÜDOĞRU: KEMALPAŞA HİZMETLERİMİZİ BİLİYOR
Saadet Partisi Kemalpaşa İlçe Başkanlığı, Belediye Başkan Adayı ve meclis üyelerinin kamuoyuna tanıtıldığı bir program düzenledi. İlçe Başkanı Arif Gemici, partisinin Belediye Meclis üye aday listesinin Kemalpaşa’nın en iddialı, en beğenilen en dürüst listesi olduğunu söyledi.
SİYASET Haberi
ÖZÜDOĞRU: KEMALPAŞA HİZMETLERİMİZİ BİLİYOR

GEMİCİ: EN İDDİALI BELEDİYE MECLİS ADAY KADROSUNA SAHİBİZ
Mehmet Ali Özüdoğru’nun adaylığının açıklanmasından hemen sonra tüm Kemalpaşa’da tanıtım çalışmalarımıza başladıklarını söyleyen Gemici “Meclis üyelerimizi belirlerken Kemalpaşa’nın yapısı itibariyle tüm hassasiyetlere dikkat ederek Kemalpaşa’yı kucaklayan, efsane başkan ve ekibiyle birlikte Kemalpaşa’ya yakışan bir ekip oluşturduk. Başka siyasi partilerde sıra kavgaları olurken bizim teşkilatımızda asla öyle bir şey olmadı, herkes sırasını bir diğer kardeşimize tevdi etmeye çalıştı. Onlarda paralı askerler varsa bizde de gönül erleri var. Kemalpaşa’yı seven, Kemalpaşa’nın geleceği için mücadele eden ve evlatlarımız için yeniden büyük Kemalpaşa için bu kadronun lideri Efsane Başkanımız Özüdoğru’yla birlikte 31 Mart’ta SP’nin seçimi kazanmasının ardından Belediye’yi, Kemalpaşa halkımızla birlikte yönetecekler. Kentsel Dönüşüm bölgesi olan Atatürk ve Soğukpınar Mahallelerini temsil eden 10 kişi, belediye meclis aday listemizde. Kentsel Dönüşüm Bölgesinde oturan halk ne diyorsa SP olarak sonuna kadar yanlarında olup, onların seslerine kulak vermek için 10 isim listemizde. Hepsi birbirinden kıymetli işlerinde uzman şaibeleri olmayan Mimar ve Mühendisler kadromuzda. En iddialı kadın kadrosuna da sahibiz. Hem genç, dinamik, hem de mimar mühendis, ev hanımı, işlerinin ehli hanımlar. Tüm mahallerimizi, yörelerimizi, kadın ve gençlerimizi en iyi şekilde temsil eden, çok güçlü bir kadromuz var.  SP Belediye Meclis aday listesinde Kemalpaşa’yı müteahhit ve emlakçı siyasetçilerin rant kapısı olmasına müsaade etmedik. Seçime girecek siyasi partilerden en iddialı Belediye Başkan Adayı ve Belediye Meclis üyesi adayı kadrosuna sahibiz. Kemalpaşa halkı kadromuzu en iddialı, en beğenilen, en dürüst liste seçti” dedi.

ÖZÜDOĞRU: GÖNÜLLERİ YAPMADIĞINIZ TAKDİRDE YOLLARI YAPMANIZ SİZE HİÇBİR FAYDA VERMEZ. MESELE GÖNÜLLERE GİREBİLMEK.
Aday tanıtım toplantısında  konuşan Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Özüdoğru “bana soruyorlar, “Başkan’ım projelerin nelerdir?” Hiç bir şey yapmayacağım çünkü önce bütçeyi önümüze alacağız. Gelirimiz ne giderimiz ne ona bakacağız. Şu anda borcumuzun 65-70 trilyon olduğu söyleniyor. Bu korkunç bir rakam, bu borcun vadesi ne zaman bitiyor, ne kadar zamanda ödeyeceğiz. Ekonomimizi planlayıp, projelerimizi halkımızla duyurup, kolları sıvayacağız. Kemalpaşa’nın en büyük sorunu kentsel dönüşüm. 5 bin evi ilgilendiriyor. 3 bin 900’u yıkılacak. 2004’te düşüncemiz olan Kemalpaşa’ya Teleferik yapma projesi. ” Nif Dağı’nın yan tarafında Alman tarlası var ya bir teleferik yapacağız. Merkezden ana yola büyük bir yol açıp, trafik ve otopark sorununu çözeceğiz. Hayvan pazarı ve kiraz üreticilerini rahatlatacak büyük bir yatırım. Belediye Başkanlarının, gönül hizmetleri eksik. Görev yapan belediye başkanları halkının gönüllerine girememişler. Kemalpaşa’nın muhabbet, erdemlik ve huzur kenti olması gerekiyor. Kemalpaşa’yı erdemliler ve huzur kenti yapacağız. Gönülleri yapmadığınız takdirde yolları yapmanız size hiçbir fayda vermez. Mesele gönüllere girebilmek, Ulucak’tan Halilbeyli’ye, Kemalpaşalıların gönüllerinde yer etmişiz. Biz 10 yıl denk bütçe yapan Türkiye’de tek belediyeydik. Dünya’da gelirimizi 400 kat artıran tek belediyeydik. Daha önceki yerel seçimde kalp kirizi geçirdi diye iftara edenler bu yerel seçimde de CHP veya AK Parti’nin seçilmesi için bir oyun olduğumuzu söyleyenlere sesleniyorum. Saadet Partisi seçime ittifaksız giren bir partidir. Seçimi kazanmak için canla başla çalışıyoruz. Biz satılık bir insan olsaydık, bugün AK Parti’de bakan olurduk. Seçimi kazanacağımızdan şüphemiz yoktur. Çünkü Kemalpaşalı bizim hizmetlerimizi biliyor, gönülleri fetih ettik” dedi.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: ÖZÜDOĞRU:, KEMALPAŞA, HİZMETLERİMİZİ, BİLİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı