Haber Detayı
30 Ekim 2018 - Salı 11:54
 
ÖNCÜ KADINLAR YENİ SEZONDA DA BİR ARADA
Kemalpaşa’nın iş, siyaset ve sosyal yaşamında önemli görevlerde bulunan kadınların bir araya gelmesiyle 3 yıl önce kurulan öncü kadınlar platformu bu sezonun ilk kahvaltılı toplantısında bir araya geldiler.
KEMALPAŞA Haberi
ÖNCÜ KADINLAR YENİ SEZONDA DA BİR ARADA

PTT Başmüdür Yardımcısı Av. Tülin Türkoğlu ve Kemalpaşa PTT Müdürü Fatma Eğmen’in ev sahipliğinde gerçekleşen kahvaltıya CHP Kadın Kolları Başkanı Avukat Gülay Sulu, MHP Kadın Kolları Başkanı Av.Sedanur Özer, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Nergis Sayar Karakelle, Kocatürk Koleji Müdürü Gülay Engin, İş Kadını ve siyasetçi Sibel Bezci, Gazeteci Filiz Eroğlu katıldı. 

Toplantıda konuşan PTT Başmüdür Yardımcısı Av. Tülin Türkoğlu, Kemalpaşa’da her partiden ve kurumdan bir araya gelen böyle bir grubun olmasının Kemalpaşa için büyük bir şans olduğunu söyledi. Türkoğlu, “İzmir’de dahi böyle bir grup yok. Her kesime hitap eden, Kemalpaşalılara hizmet eden aktif bayanlar aynı masada oturarak büyük bir nezaketlilik örneği sergiliyorlar. Kemalpaşa adına paylaşımlarda bulunuyorlar. Bende bir Kemalpaşalı olarak, bugün sizlerin yanındayım. PTT’de Başmüdür yardımcılığı görevini yürütmekteyim. PTT Kemalpaşa Müdürlüğüne bayan bir müdür görevlendirdik. Fatma Eğmen müdürümüz Kemalpaşa’da 6 aydan beri görev yapmakta. Kahvaltıya iştirak eden tüm kadınlarımıza teşekkür ederim” dedi.

PTT Başmüdür Yardımcısı Tülin Türkoğlu, PTT’nin görevleri ve hizmetleri hakkında katılımcı bayanlara bilgiler anlattı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÖNCÜ, KADINLAR, YENİ, SEZONDA, DA, BİR, ARADA,
Yorumlar
Haber Yazılımı