Haber Detayı
12 Ocak 2019 - Cumartesi 16:27
 
OLTULULAR DERNEĞİ’NİN YENİ BAŞKANI HARUN GÖZÜTOK
Kemalpaşa Oltulular Kültür ve Dayanışma Derneği olağan genel kurulunda, Harun Gözütok dernek başkanı seçildi.
KÜLTÜR Haberi
OLTULULAR DERNEĞİ’NİN YENİ BAŞKANI HARUN GÖZÜTOK

Derneğin 8. Genel kurulunda 142 delegeden 132’si seçime katılarak oy kullandı. Harun Gözütok tek aday olarak girdiği seçimde Kemalpaşa Oltulular Dernek Başkanı oldu. 

Harun Gözütok Başkanlığında oluşan yeni yönetimde, Nurullah Mutlu, Gündüz Yiğit, Murat Okumuş, Selami Karaca, Emrah Elitok ve İlhan Bedir yer aldı. 

KAYBOLAN HEMŞERİ DERNEĞİ POPÜLERLİĞİNİ GERİ KAZANACAĞIZ
Kemalpaşa’da yaklaşık 4 bin Oltulu vatandaşın yaşadığını ifade eden Dernek Başkanı Harun Gözütok “dernek başkanı ve yönetim olarak ilk yapacağımız iş Kemalpaşa’da yaşayan Oltulu hemşerilerimizin tamamına ulaşarak üye sayımızı arttırmak. Sayımızı çoğaltarak dernek faaliyetlerimizden tüm hemşerilerimizin faydalanmalarını sağlayabiliriz. Bir olalım, birlik olsun, dirlik olsun. Birlik olursak güçlü olabiliriz.  Derneğimizin üye sayısını özellikle gençlerimiz ile çoğaltmak istiyoruz. Genç kardeşlerimiz bizler için oldukça önemli. Üniversite okuyan gençlerimize burs imkanı sağlayacağız. Kaybolan hemşeri derneği popülerliğini tekrar geri kazanacağız. 2004 yılından beri faaliyette olan derneğimizin 8. Başkanı olarak seçildim. Derneğimizi en iyi şekilde tanıtıp, hemşerilerimizin dertleri ile dertlenip, mutlu günlerinde yanlarında olacağız. Çalışkan bir yönetim kadrosuna sahibiz. Bu güne kadar derneğimize hizmet vermiş olan başkanlarımıza ve yöneticilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: OLTULULAR, DERNEĞİ’NİN, YENİ, BAŞKANI, HARUN, GÖZÜTOK,
Yorumlar
Haber Yazılımı