Haber Detayı
24 Nisan 2020 - Cuma 17:39
 
NUR PİDE’DEN RAMAZAN BOYUNCA PAKET SERVİS HİZMETİ
Kemalpaşa’da iftar yemeklerinin uğrak adreslerinden olan Nur Pide, koranavirüs tedbirleri kapsamında bu ramazan boyunca paket servisi hizmetiyle vatandaşlara hizmet verecek.
ESNAF Haberi
NUR PİDE’DEN  RAMAZAN BOYUNCA  PAKET SERVİS HİZMETİ

Her Ramazan zengin iftar menüsü seçenekleri ile Kemalpaşalılara farklı lezzetler sunan Nur Pide bu Ramazan ayında koronavirüs tedbirleri sebebiyle müşterilerine paket servis hizmeti sunacak.

 

Kemalpaşalılara hak ettikleri kaliteyi sunmaya her şartta devam etmeyi sürdürdüklerini belirten Nur Pidenin sahibi İshak Üstündağ “ Mekânımızda çorba çeşitlerinden; kelle paça, işkembe, ezogelin, mercimek, beyin çorbalarımız günlük çıkmakta. Kıymalı, kuşbaşılı, kıymalı kaşarlı, kuşbaşılı kaşarlı, kaşarlı sucuklu, kaşarlı yumurtalı pide çeşitlerimiz ile iddialıyız. Salonumuzda ızgara ve kebap çeşitlerimiz de bulunmakta. Adana, Urfa, tavuk şiş, ızgara köfte, kiremitte kuşbaşı, kiremitte Kaşarlı Kuşbaşı ızgaralarımız mevcut. Yüzde yüz yerli et kullanıyoruz. Izgarada yapılan etleri özel olarak marine edip hazırlanıyor. Kullandığımız tüm malzemelerde kaliteden ödün vermiyoruz. Hijyene her zaman ayrı bir önem gösteren Nur Pide, bu konuya içerisinde olduğumuz şartlarda ayrı bir önem vermektedir. Bu zorlu günleri en kısa sürede atlatılacağız inşallah. En kısa zamanda, sağlıklı ve güzel günlerde müşterilerimizi tekrar restoranımızda ağırlamayı umuyoruz. Müşterilerimiz, Ramazan ayı boyunca telefonla sipariş vererek iftarlarını Nur Pide’nin lezzetli menüsü ile yapabilirler” dedi.

 

NUR PİDE PAKET SERVİS TELEFON NUMARALARI

0 232 878 56 95  – 0 536 927 67 29

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: NUR, PİDE’DEN, , RAMAZAN, BOYUNCA, , PAKET, SERVİS, HİZMETİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı