Haber Detayı
19 Temmuz 2019 - Cuma 16:38
 
NİLAY ÖZCAN YEMEK ATÖLYESİ’NDE 2. NESİL İŞ BAŞINDA
Butik üretimler yapan, bir lezzet yemek atölyesi olan “Nilay Özcan Restoran ve Yemek Atölyesi”nde Kayrasu Özcan, annesinin yolundan ilerliyor.
ESNAF Haberi
NİLAY ÖZCAN YEMEK ATÖLYESİ’NDE 2. NESİL İŞ BAŞINDA

Butik yemek üretimini Kemalpaşa ile tanıştıran, sektörün öncü isimlerinden Nilay Balaylar Özcan,  “Nilay Özcan Restoran ve Yemek Atölyesi”ni kızı Kayrasu Özcan’a emanet ediyor. İşin başına geçecek olan 1999 doğumlu Kayrasu Özcan Dokuz Eylül Üniversitesinde Gastronomi okuyor.

 

“Nilay Özcan Restoran ve Yemek Atölyesi”nin sahibi Nilay Balaylar Özcan, butik yemek üretimi ile fabrikasyon tarzı üretimlerden uzak durarak ev yapımı tadında lezzetler sunuyor. Kemalpaşa Hastane yolu üzerinde restoran hizmetinin verildiği yemek atölyesinde fabrika ve işyerlerine catering, tabldot yemek, toplu organizasyon yemek servisi veriliyor. Firma tüm organizasyonlarında hem göze hem damağa hitap ediyor.

 

Kemalpaşa’da yemek sektörünün markalarından biri haline gelen “Nilay Özcan Restoran ve Yemek Atölyesi”ni kızı Kayrasu Özcan’a emanet eden Nilay Balaylar Özcan, anne kız güç birliği yapacaklarını söyledi. Özcan “Kızım Kayrasu, aile işimizi devam ettirmek istediği için Gastronomi bölümünü okuyordu. İşlerimiz büyüdü, onun da iş hayatına atılmasının zamanı gelmişti. Firmamızın satış-pazarlama ve idaresini yapacak. Azimli, başarılı ve güçlü bir yapıya sahip olan Kayrusu Özcan, iş yerimizi daha ileriye taşıyacaktır” dedi.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: NİLAY, ÖZCAN, YEMEK, ATÖLYESİ’NDE, 2., NESİL, İŞ, BAŞINDA,
Yorumlar
Haber Yazılımı