Haber Detayı
31 Temmuz 2019 - Çarşamba 13:42
 
NİFDİKELYE İLE DİKİLİ’DE VİLLANIZ OLSUN
Nifdikelya Kooperatifi ile İzmir Dikili’de faizsiz, kredisiz uygun ödeme koşullarıyla villa sahibi olabilirsiniz.
YAŞAM Haberi
NİFDİKELYE İLE DİKİLİ’DE VİLLANIZ OLSUN

İzmir Dikili’de yapılacak olan Nifdikelya Kooperatifi Projesi, Bağyurdu Eski Belediye Başkanı Rıdvan Üreten, Avukat Ahmet Cemil Balyeli ve Gazeteci Filiz Eroğlu öncülüğünde gerçekleştirilecek. Yaklaşık 29 dönüm alan üzerine konumlandırılacak olan projede birbirinden bağımsız olacak şekilde 57 adet, bahçeli 3 katlı tripleks villa inşa edilecek. Tabanda 70 metrekare olarak planlanan villaların toplam kullanım alanı 180 metrekare. Denize yaklaşık 300 mesafede olan villaların en önemli özelliği ise her bir villanın daha sonradan önü kapanmayacak şekilde körfez ve deniz manzaralı olarak inşa edilecek olması.

 

Dikili ilçe merkezine yürüyüş mesafesindeki konumu ile dikkat çeken projede aynı zamanda ortak kullanım sosyal alanlar ve yüzme havuzu da bulunacak.

 

Proje hakkında bilgi veren Nifdikelya Kooperatifi Başkanı Rıdvan Üreten “Projemiz, gerek konumu gerek denizi ve doğası ile ön plana çıkıyor. Dikili merkezine yürüyüş mesafesinde, deniz ve körfez manzarası kapanmayacak bir konumda. Tertemiz ve yemyeşil bir doğa içerisinde, sahip olacakların huzur bulacağı bir yer. Evlerimiz birbirinden bağımsız olacak şekilde bahçeli olarak yapılacak. Tabanda 70 metrekare olacak evlerimizin toplam kullanım alanı 180 metrekare. Her evimizin bahçesinde veranda bulunacak. Teras katında da geniş balkonları olacak. Aynı zamanda ortak kullanım havuz ve sosyal alanlar bulunacak. İzmir-İstanbul otoyolunun bitmesi ile Dikili’ye ulaşımda önemli bir kolaylık sağlanmış olacak. Bu da projemizi daha cazip hele getirmekte.  Projemizin ve yapacak olduğumuz evlerin planlarını hazırladık. Üyelerimiz kayıt olmaya ve ödeme yapmaya başladılar. Projeyi Kooperatif sistemi ile yapıyor olmamızda villa alacak olanlar çok önemli ekonomik avantajlar sağlıyor. Yani banka kredisi ve faiz diye bir şey yok. Her şeyi üyelerimiz ile birlikte belirleyeceğiz ve yapacağız. Kemalpaşa’dan, Dikili’den Bergama’dan Soma’da şimdiden birçok üyemiz oldu. Kayıtlarımız halen devam etmekte” dedi.

 

Plan çalışmaları devam eden Nifdikelya konutları  projesinin 4 yıllık süre zarfında tamamlanması planlanıyor.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: NİFDİKELYE, İLE, DİKİLİ’DE, VİLLANIZ, OLSUN,
Yorumlar
Haber Yazılımı