Haber Detayı
05 Temmuz 2019 - Cuma 10:44
 
NEVZAT EFE VE SENİHA YALÇIN EVLENDİ
Kemalpaşa CHP Gençlik Kolları Eski Başkanlarından Nevzat Efe, Seniha Yalçın ile geçtiğimiz gün yapılan görkemli düğün töreni ile dünya evine girdi.
YAŞAM Haberi
NEVZAT EFE VE SENİHA YALÇIN  EVLENDİ

Kemalpaşa CHP Gençlik Kolları Eski Başkanlarından Nevzat Efe ,  Seniha Yalçın ile geçtiğimiz gün yapılan görkemli düğün töreni ile dünya evine girdi.

28 Haziran Cuma günü Nevzat Efe'nin Çambel köyündeki evinde yemekli mevlit ile başlayan düğün programı aynı akşam Gümüş Garden Kır Düğün Salonunda yapılan kına gecesi ile devam etti. Nevzat ve Seniha çiftinin aileleri, arkadaşları ve dostlarının katıldığı kına gecesinde genç çift ve misafirler doyasıya eğlendi.

29 Haziran Cumartesi günü ise Ay Işığı Kır Düğün Salonunda, yoğun bir katılımla gerçekleştirilen görkemli düğün töreninde Nevzat Efe ve Seniha Yalçın çifti dünya evine girdi.

Genç çiftin nikâhlarını Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı kıydı. Nikâh şahitliği yapan CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Mehmet Ayçil, çiftlere bir ömür boyu mutluluk dileyerek “ çocuk yaşlarından beri tanıdığım, ellerimizde büyüyen bu evlatlarımızın mürvetlerini görmek bizleri mutlu ediyor. Toplum hayatını ayakta tutan ailenin, güçlü temeller üzerinde yükselmesi çok önemli. Bunlara çok ihtiyacımız var. Toplumumuz yeni sağlıklı nesillerle devam ettirecek olan, aile huzurlarını tüm topluma yayacak olan bu gençlerimizdir” dedi.

Işık Sigorta’nın sahibi, Kemalpaşa’nın tanınmış isimlerinden, damadın babası Hidayet Işık düğün merasimlerine katılan herkese teşekkür ettiğini belirterek “ evlatlarımın bu mutlu gününde ailemizle, dostlarımızla ve tüm sevenlerimizle bir araya gelmenin sevincini yaşıyorum. Aileleri olarak bizler, bu mutlu günlerinde yanlarında olduğumuz gibi, her zaman evlatlarımızın yanlarında olacağız. Gözlerinde ki mutluluk, yüzlerinde ki sevinç bir ömür boyu devam etsin, mutluluklar diliyorum” dedi.

Nevzat Efe ve Seniha çiftinin mutlulukları gözlerinden okunurken Damat Nevzat Efe bu özel günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm akraba ve dostlarına teşekkür etti. Efe” Eşim Seniha’yı bir ömür boyu mutlu edeceğime, sizlerin huzurunda bir kez daha söz veriyorum. Onu çok seviyorum” dedi.

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: NEVZAT, EFE, VE, SENİHA, YALÇIN, , EVLENDİ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
NEVZAT EFE VE SENİHA YALÇIN  EVLENDİ
Yorumlar
Haber Yazılımı