Haber Detayı
31 Temmuz 2018 - Salı 02:38
 
MUTLU ETMEK İÇİN BİR ÇİÇEK YETER
Bazen sevdiklerinizi mutlu etmek için bir çiçek yeter. Beyaz Gelincik Çiçek Evi, bir nezaket ve sevgi göstergesi olan birbirinden renkli ve keyifli aranjmanları Kemalpaşalılarla buluşturuyor.
ESNAF Haberi
MUTLU ETMEK İÇİN BİR ÇİÇEK YETER

1992 yılından bu yana Kemalpaşa’da hizmet veren, İşadamı Erdem Yılmaz’a ait, dünyanın  geniş ağına sahip çiçek organizasyonu Interflora üyesi ‘Beyaz Gelincik Çiçek Evi’ Türkiye’nin her yerine ve 160 ülkeye sizin adınıza çiçek gönderiyor. 

Beyaz Gelincik Çiçek Evi, seçkin çiçekçi olma sorumluluğu ile çiçekleri sahiplerine hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim ediyor. 
Doğum günü, sevgili, yeni iş/terfi, söz/nişan/düğün, geçmiş olsun, özür dileme, yeni bebek, açılış/tören ve içten gelen nezaket ve sevgi göstergesi olan birbirinden renkli ve keyifli aranjmanlar Beyaz Gelincik Çiçek Evi, göndericilerin adına en hızlı şekilde çiçekleri sahiplerine ulaştırıyor. 

Beyaz Gelincik Çiçek Evi’nde özel tasarım çiçekler, teraryumlar, minyatür bahçeler, butik güller, kutuda güller, dekoratif çiçekler, solmayan güller, orkide, sukulent, kır çiçekleri, butik buketler, kişiye özel çiçekler en renkli ve taze olarak bulunuyor. İşletme aynı zamanda Düğün arabası süsleme hizmeti de vermekte. Uzunca bir süredir çiçekçilik mesleğini icra ettiğini belirten Beyaz Gelincik Çiçek Evi’nin sahibi Erdem Yılmaz, yaptığı mesleğin bir para kazanma aracı olmasında ziyade çok özel ve anlamlı bir yanının olduğunu söyledi. Yılmaz “biz müşterilerimizin adına sevdiklerine çiçeklerini ulaştırıyoruz. Tüm siparişlerimizde her iki tarafında mutluluklarına ortak oluyoruz. Bu çerçeveden bakıldığında aslında oldukça sorumluluk isteyen bir iş. Bunu kusursuz, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapıyoruz. Kemalpaşa’da birçok esnaf ve Organize Sanayiden birçok firma ile çalışmaktayız.  Interflora üyesi olduğumuz için Türkiye’nin her yerine ve 160 ülkesine çiçek ulaştırıyoruz. Düğün, işyeri açılış ve cenaze gibi törenlerde çelenk ve çiçek siparişlerini geniş servis ağımızla tam zamanında teslim ediyoruz. İşimizin müşterilerimiz için öneminin farkında olarak büyük bir titizlikle çalışıyoruz” dedi.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: MUTLU, ETMEK, İÇİN, BİR, ÇİÇEK, YETER,
Yorumlar
Haber Yazılımı