Haber Detayı
31 Ekim 2018 - Çarşamba 11:57
 
MÜKREMİN KARS MECLİS ÜYELİĞİNE BAŞVURDU
Kemalpaşa’da birçok spor kulübünde antrenörlük ve sportif direktörlük görevlerini yapan, Kemalpaşaspor’un eski futbolcusu Mükremin Kars Cumhuriyet Halk Partisi’nden meclis üyeliği için başvuru yaptı.
SİYASET Haberi
MÜKREMİN KARS MECLİS ÜYELİĞİNE BAŞVURDU

Kemalpaşa ve İzmir’de amatör spor camiasının tanıdık isimlerinden Antrenör Mükremin Kars, Belediye Meclis Üyeliği adaylığı için dosyasını ilçe başkanlığına teslim etti. 19 Ekim’de başlayan süreçte ilk başvuruyu yapan isim Mükremin Kars oldu. 

Kemalpaşa’da sporun gelişmesi ve ilerlemesi adına hizmetlerde bulunmak üzere meclis üyesi aday adayı olduğunu ifade eden Kars  “Kemalpaşa’da 16 tane amatör futbol spor kulübü var, bu kulüplerin sorunlarını sıkıntılarını en iyi bilenlerden birisiyim. Yıllarca ilçe takımımız Kemalpaşaspor’da futbol oynadım, daha sonra antrenörlük ve sportif direktörtörlük görevlerini yürüttüm. İlçemizin diğer amatör futbol takımlarında da görev aldım. Kemalpaşa ilçemizi tanıtacak, şehir dışında futbol alanında ismini duyuracak büyük ve güçlü takımlar kurmak için alt yapı ve üst yapıyı geliştirmeliyiz. Ayrıca ilçemizde çocuklarımızı, gençlerimizi ve kadınlarımızı spora kazandırmak en büyük hedefim. Spor faaliyetlerinin çeşitlendirilmesi, tesislerin kazandırılması için birçok projem var. Bu projeleri Belediye Meclis üyesi sıfatıyla,  hem belediye hem de devlet desteğiyle gerçekleştirmek için canı gönülden çalışacağım” dedi. 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: MÜKREMİN, KARS, MECLİS, ÜYELİĞİNE, BAŞVURDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı