Haber Detayı
09 Temmuz 2019 - Salı 14:55
 
MUHTARLAR, ELİT OKULUNDA BİR ARAYA GELDİ
Çınarköy Muhtarı Yusuf Yağmur, mahalle muhtarları ve kurum müdürlerine, Özel İzmir Elit Okulunun ev sahipliğinde kahvaltı organizasyonu düzenledi.
KEMALPAŞA Haberi
MUHTARLAR, ELİT OKULUNDA BİR ARAYA GELDİ

Çınarköy  Muhtarı Yusuf Yağmur, mahalle muhtarları ve kurum müdürlerine, Özel İzmir Elit Okulunun ev sahipliğinde kahvaltı organizasyonu düzenledi. 

 

Organizasyonu düzenleyen Çınarköy Mahallesi Muhtarı Yusuf Yağmur, kahvaltı da kısa bir konuşma yaptı. Yağmur, “muhtar arkadaşlarımla bir araya gelmemize vesile olan, bizleri büyük bir titizlikle ağırlayan ev sahibi Özel İzmir Elit Okulu Kurucu Temsilcisi Ali Nişancı’ya ve okul çalışanlarına teşekkür ederim.  Kemalpaşa Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Sinan Doğruol, İzmir Büyükşehir Belediyesi Yerel Hizmetler Şube Müdürü Dilek Malhut, KOSBİ Bölge Müdür Yardımcısı Mükremin Zülkadiroğlu, Kemalpaşa Minibüs Kooperatif Başkanı Celal Çetin siz muhtar arkadaşlarımız mahallelerindeki sorunları ve isteklerimizi iletebilmek için toplantımıza iştirak ettiler. Muhtar arkadaşlarımla bir araya gelip, soru ve sorunlarımızın paylaştığı bu toplantının verimli geçeceğini inanıyorum. Katılan herkese teşekkür ederim” dedi.

 

Özel İzmir Elit Okul bahçesinde verilen kahvaltının ardından sonra okulun toplantı salonuna gelen kurum müdürleri ve muhtarlar burada bir toplantı gerçekleştirdi. Kemalpaşa Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Sinan Doğruol, muhtarlara gündemdeki konular hakkında bilgi verirken, muhtarların sorularını yanıtladı.

 

ELİT OKULLARI, OKUL YERLEŞKESİNİ KEMALPAŞALILARIN HİZMETİNE SUNUYOR

Sınırları içerisinde yer aldıkları Çınarköy Mahallesi’ne her zaman destek verdiklerini söyleyen Özel İzmir Elit Okulu Kurucu Temsilci Ali Nişancı, “mahallemize ve muhtarımız Yusuf Yağmur’a her zaman destek vermeye çalışıyoruz. Çınarköy, bizim mahallemiz. Ama Kemalpaşa’da bizim ilçemiz. Kemalpaşa’nın ayrıcalıklı fiziki konumuna sahip olan okulumuzun geniş bahçesini ve Kemalpaşa’nın tek konferans salonunu siz muhtarlarımızın ve Kemalpaşalıların hizmetine sunuyoruz. Sizlerle birlikte gerçekleştireceğimiz her türlü sosyal aktivitelerde de kapımız her zaman açık. Değerlendirilebilecek, hem kapalı salonumuz hem de açık hava olarak yeşil bir bahçemiz var. Az önce de muhtarlarımız belirtiler. Toplantı, büyük organizasyonlar ve düğünler için böyle bir alana ihtiyaç duyduklarını dile getirdiler. Hem muhtarlarımıza hem de Kemalpaşa halkına kapımız açık. Okulun yerleşkesi öğrencilerimizin mutlu olabileceği şeklinde düzenlendi. Bizim burada hedefimiz tüm öğrencilerimizi doğa ve toprakla buluşturabilmek. Tabi akademik anlamda da iyi de bir eğitim vermekteyiz. Dolayısıyla bu eğitim konusunda radikal kararlar almaktayız. Bu sene de o senelerden bir tanesi oldu. Yeni bir anlayışla yeni bir kadroyla yürümeye başarılarımızı artırmaya devam ediyoruz. Eskiden beri bizimle devam eden yol arkadaşlarımız bizlerin tutumlarını yakından bilir ve takip ederler. Okul olarak Eğitim kalitemize güveniyoruz. Sizlerin desteği bizim için çok önemli. Okul yerleşkesi olarak Kemalpaşa’nın böyle ayrıcalıklı bir yerini, açık ve kapalı alanlarını siz Kemalpaşalıların hizmetine sunuyoruz” dedi.

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: MUHTARLAR,, ELİT, OKULUNDA, BİR, ARAYA, GELDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı