Haber Detayı
31 Ekim 2018 - Çarşamba 11:56
 
MUCiZE BEBEK SELEN 2 YAŞINDA
Cumhuriyet Halk Partisi Kemalpaşa İlçe yöneticisi Şahin Üstünçağ ile Çiğdem Üstünçağ’ın biricik kızları Selen 2 yaşına girdi.
YAŞAM Haberi
MUCiZE BEBEK  SELEN 2 YAŞINDA

17 Ağustos günü dünyaya gelen Selen için ailesi doğum günü partisi düzenledi. Üstünçağ ailesi sevenleri ve akrabaları ile birlikte biricik kızlarının doğum gününü kutladılar. 
Daha 23 haftalıkken dünyaya gelen ve 4,5 ay kuvözde yaşama tutunmaya çalışan Selen’in 2. Doğum gününü kutluyor olmaktan dolayı yaşadıkları mutluluğu dile getiren Selen’in babası Şahin Üstüncağ “O bizim mucize bebeğimiz. Doğumu vaktinden oldukça erken gerçekleşmişti. Uzun süren kuvöz yaşamından sonra onu kucağımıza almıştık. Büyük çabalarla şu an 2 yaşında ve yaşıtlarını yakalamış durumda. Anne ve babası olarak hiç umudumuzu yitirmeden hep inandık ve elimizden gelen çabaların fazlasını sarf ettik. Ve şimdi kızımız Selen 2. yaşını kutluyor. Selen bizim kızımız olduğu için kendimizi dünyanın en şanslı anne ve babası olarak hissediyoruz. Sağlık sorunları nedeniyle uzun süren tedaviler sonrasında, şuanda koşuyoruz, oynuyoruz, konuşuyoruz. Anne ve babası olarak yavrumuzu bir ömür boyu karşılıksız seveceğiz. Bize iyi ki gelmişsin bebeğim. İyi ki doğmuşsun mucizem.”dedi. 

2. yaş doğum gününde Selen bebek, kendisi için hazırlanan yaş pasta üzerindeki mumların annesi ve babası ile beraber üfledi. 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: MUCiZE, BEBEK, , SELEN, 2, YAŞINDA,
Yorumlar
Haber Yazılımı