Haber Detayı
04 Mayıs 2019 - Cumartesi 00:19
 
MHP MECLİS’TE KENDİ GRUBUNU KURDU
31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde, Kemalpaşa’da Cumhur İttifakı çatısı altında Ak Parti listesinden meclis üyeliklerine seçilen Milliyetçi Hareket Partili meclis üyeleri Ak Parti’den istifa ederek kendi meclis gruplarını kurdu.
SİYASET Haberi
MHP MECLİS’TE KENDİ GRUBUNU KURDU

Belediye Meclis üyeleri Sedanur Özen, Taner Bilgin ve Canip Han partilerini mecliste MHP grubu olarak temsil edecekler.

Genel merkezlerinin aldığı karar ile Cumhur İttifakı olarak seçimi girilen yerlerde ortak liste oluşturulduğunu ifade eden MHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Mustafa Gözütok “ Kemalpaşa’da meclis üyesi seçilen arkadaşlarımız, Ak Parti üyeliklerinden istifa edip, Milliyetçi Hareket Partisi üyesi olarak mecliste kendi gruplarını kurmuşlardır. Bu kararı, ilçemize yapılacak olan hizmetleri daha yakından takip edip hızlandırmak için aldık. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Kemalpaşa’da da Cumhur İttifakı sıkıntısız bir şekilde devam etmektedir. Hepimizin ortak paydası Kemalpaşa’dır” dedi.

İYİ PARTİLİ ÜYELER CHP’DE DEVAM EDECEK
İyi Partili meclis üyeleri hakkında açıklama yapan İYİ Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Coşkun Dinçer “Genel merkezimiz İYİ Partili üyelerin istifa edip etmeme kararını partililerin tercihine bırakmıştır. Kemalpaşa’da İyi Partili meclis üyelerimiz Şaban Tak ve Hüseyin Kalıpçı CHP grubu çatısı altında meclis üyeliklerini devam ettireceklerdir” dedi.

Kemalpaşa Belediyesi’nin Mayıs Ayı meclis toplantısı 6 Mayıs 2019 Pazartesi Günü Saat:17.00’da Kemalpaşa Dere Mesire Alanı meclis toplantı salonunda yapılacak.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: MHP, MECLİS’TE, KENDİ, GRUBUNU, KURDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı