Haber Detayı
13 Eylül 2020 - Pazar 15:07
 
MHP KEMALPAŞA’DA GÖZÜTOK İLE YOLA DEVAM
Milliyetçi Hareket Partisi Kemalpaşa İlçe Başkanlığı’nın 13. olağan ilçe kongresi gerçekleştirildi. Mevcut İlçe Başkanı Mustafa Gözütok’un tek aday olarak girdiği kongrede Gözütok yeniden ilçe başkanı seçilirken yeni yönetim kurulu da belirlendi.
SİYASET Haberi
MHP KEMALPAŞA’DA GÖZÜTOK İLE YOLA DEVAM

Kemalpaşa Muhsin Yazıcıoğlu Sosyal Tesislerinde yapılan kongreye MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, İl Başkan Yardımcısı Serdar Seçgin,  Ak Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Bülent Aksakal, Ak Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Adayı Yahya Ağar, MHP Meclis Üyeleri Taner Bilgin, Sedanur Özer, Canip Han,  Oltulular Dernek Başkanı Harun Gözütok, Yörükler Derneği Başkanı Özcan Bulut, Erzurumlular Dernek Başkanı Yavuz Ceylan, İspirliler Dernek Başkanı Osman Saraç, Kemalpaşa Otobüsçüler Koop. Başkanı Doğan Öz, Kütahyalılar Dernek Başkanı Ercan Genç ve delegeler katıldı.

 

“KEMALPAŞA’DAN BUGÜN YÜKSELEN SES BÜTÜN İZMİR’İ KUŞATACAK”

MHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Mustafa Gözütok yaptığı konuşmada kongrelerinin hayırlara vesile olmasını diledi. Gözütok konuşmasının devamında “ İnanıyorum ve biliyorum ki Mustafa Kemal Paşa’mızın kurtuluş zaferimizde İzmir’e adım attığı öncü ilçemiz Kemalpaşa’dan bugün yükselen ses bütün İzmir’i kuşatacak. Buradan da tüm Türkiye’ye yayılacaktır. Bu ses; Türk Milliyetçilerinin iradelerinden, imanlarından ve dualarından yansıyan kutlu bir haykırıştır. Bu ses; Dursun Özkuzu’nun, Süleyman Özmen’in, Selçuk ve Halil ağabeylerimiz ile birlikte beş bin şehidimizin büyük Türkiye sedasıdır. Bu ses; hiç tükenmeyen ülkümüzün, mücadelemizin ve zafer yürüyüşümüzün yeminidir. Sizlerle birlikte bu haykırışın içinde olmaktan, sizlerle birlikte mücadele etmekten ve sizlerle aynı kutsal yolda yürümekten onurluyum, gururluyum.  MHP yarım yüzyılı aşan soylu mücadelesiyle Türk Milleti’nin ve devletinin güven kaynağı olmuştur. MHP’nin cefakar mensupları dün nasıl Başbuğ Türkeş’in izinde gittiyse bugünde Bilge Liderimiz sayın Devlet Bahçeli’nin izinde ve gösterdiği hedefe doğru yürümektedir. Kemalpaşa İlçe Teşkilatı olarak göreve geldiğimiz ilk günden bu yana dava büyüklerimiz ve kardeşlerimiz ile birlikte bu yoldan taviz vermeden yürüyoruz. Zorlukları birlikte aşıyor, mücadeleyi birlikte veriyor, aynı dualarda ve ülkülerde birleşiyoruz. Yetiştiğimiz Ülkü Ocaklarında aldığımız terbiye ve iman ile ne davamızdan, ne liderimizden, ne de teşkilatımızdan bugüne kadar taviz vermedim. Bundan sonra da vermeyeceğim. Birilerinin sustuğu zamanlarda, bazılarının çaresiz kaldığı anlarda ve birilerinin saklandığı olaylarda, sesini yükselten, yumruğunu meselelerin üzerine vuran, Lider Devlet Bahçeli’nin ve teşkilatının emrinde her zaman mücadele ettim. Yine etmeye devam edeceğim” dedi.

 

“KEMALPAŞA BELEDİYEMİZE BAYRAĞIMIZI DİKME VAKTİ GELDİ”

Türkiye ve Türk Milleti’nin hapsolduğu cendereden çıkmak üzere olduğunu ifade eden MHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Mustafa Gözütok “ ülkemizin üzerinde örülen vesayet zincirleri birer birer kırılmakta. Başta hain FETÖ olmak üzere bütün bölücü örgütler yerle yeksan olmakta, Türklük güneşi yeniden doğmakta. Bu güneş hiç şüphesiz genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin sayesinde parlamış, ve Türk dünyasını aydınlatmaya başlamıştır. Milliyetçi- Ülkücü Hareket’in bir mensubu olarak iman ediyorum ki yeni bir Türk çağı açılmış, unutulan medeni vasfımız yeniden harekete geçmiştir. İzmir’imiz de davamız adına çok güzel adımlar atılmakta. 20 yıldır yapılmayanlar yapılmaktadır. Bunu da başaran hepimizin ağabeyi İl Başkanımız Veysel Şahin beyefendidir. Bizi birbirimize kenetleyen, aynı hedeflerde yürümemizi sağlayan il başkanımıza teşekkür etmek istiyorum. Kemalpaşa’nın vefakar dava adamları, kıymetli yol arkadaşlarım; bugüne kadar verdiğimiz mücadelede bizleri yalnız bırakmadığınız için sizlere de ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Adaylığımı açıladığım gün ifade ettiğim gibi, artık Kemalpaşa Belediyemize bayrağımızı dikme vakti geldi. Bunun için çalışacağız, bunun için hep birlikte ahenkle mücadele edeceğiz. Hep birlikte çalışacağız. Cumhur İttifakının zaferi için savaşacak ve kazanacağız” dedi.

 

MUSTAFA GÖZÜTOK BAŞKANLIĞINDAKİ MHP KEMALPAŞA’NIN YENİ İLÇE YÖNETİMİ ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU;

Hasan Ünlü, Muhammed Han, Semih Karaca, Ziya Daldal, Yavuz Ceylan, Kader Toparslan,Halil Akça, Mahmut Türk, Osman Saraç, Resul Şahin, Gözde Girgin, Halil İbrahim Karaduman, İsmail Demirhan, Mehmet Cura, Bilal Payraz, Ahmet Kırkpınar, Ejder Acar, Hasan Tülü.

İL DELEGE LİSTESİ;

Mustafa Gözütok, Canip Han, Taner Bilgin, Sedanur Özer, Kader Toparslan, Muhammed Han, Hasan Ünlü, Semih Karaca,Ejder Acar, Yıldıray Dal, Mehmet Cura, Banu Önkol, Yavuz Ceylan, Hüseyin Sağlam, Muhammed Çetin, Coşkun Ozan Akçay, Volkan Özen, Hasan Tülü, Sunay Şahin, Bilal Payraz, Tolga Özen, Halil Akça, İsmail Demirhan, Selim Berk, Halit Arık, Hüseyin Cengiz.

 

Haber-Fotoğraf: F. Filiz EROĞLU – Kemalpaşa Aktüel

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: MHP, KEMALPAŞA’DA, GÖZÜTOK, İLE, YOLA, DEVAM,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
MHP KEMALPAŞA’DA GÖZÜTOK İLE YOLA DEVAM
MHP KEMALPAŞA’DA GÖZÜTOK İLE YOLA DEVAM
MHP KEMALPAŞA’DA GÖZÜTOK İLE YOLA DEVAM
MHP KEMALPAŞA’DA GÖZÜTOK İLE YOLA DEVAM
MHP KEMALPAŞA’DA GÖZÜTOK İLE YOLA DEVAM
MHP KEMALPAŞA’DA GÖZÜTOK İLE YOLA DEVAM
MHP KEMALPAŞA’DA GÖZÜTOK İLE YOLA DEVAM
MHP KEMALPAŞA’DA GÖZÜTOK İLE YOLA DEVAM
MHP KEMALPAŞA’DA GÖZÜTOK İLE YOLA DEVAM
MHP KEMALPAŞA’DA GÖZÜTOK İLE YOLA DEVAM
MHP KEMALPAŞA’DA GÖZÜTOK İLE YOLA DEVAM
MHP KEMALPAŞA’DA GÖZÜTOK İLE YOLA DEVAM
Yorumlar
Haber Yazılımı