Haber Detayı
23 Haziran 2019 - Pazar 01:39
 
KOCATÜRKLÜ ÖĞRENCİLERİN MEZUNİYET HEYECANI
Kemalpaşa Kocatürk Okulu’nun 2018-2019 eğitim-öğretim yılı mezuniyet töreni okul bahçesinde düzenlenen törenle gerçekleştirildi.
EĞİTİM Haberi
KOCATÜRKLÜ ÖĞRENCİLERİN MEZUNİYET HEYECANI

Törenin başlangıcında okul öncesi, 4. ve 8. Sınıflardan mezun olan 82 öğrenci sahneye çıktı. Mezun olan öğrenciler programda çeşitli gösteriler sergilerken, okulda dereceye giren öğrencilere plaket verildi.

Törende konuşan Kemalpaşa Kocatürk Okulu Kurucu Ortağı Mali Müşavir Halil Şenol Hamarat “çocuklarımızın parlak bir geleceğe sahip olmaları ancak iyi bir eğitimden geçer. Bu eğitimleri veren siz sayın velilerimize, Kocatürk’ü tercih ettikleri için teşekkür ediyorum. Bu gecenin düzenlenmesinde emeği geçen başta okul Müdürümüz Gülay Engin nezdinde idarecilerime, özverili çalışan öğretmenlerime, idare personelime, çok değerli siz sayın velilerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Gelecekteki yaşamlarında bugünleri hatırlayacak olan çok değerli mezun gençlerimize, yavrularımıza başarılı yıllar diliyorum” dedi.

Mezun olan öğrencilerin kendilerine tarifsiz duygular yaşattığını söyleyen Kemalpaşa Kocatürk Okulu Kurucu Müdürü Gülay Engin, “daha dün Kocatürk Kids’te okul öncesi eğitime başlayan yavrumuzun şimdi ilkokul sıralarına geçeceği, ilkokul sıralarından şampiyonluk yolculuğuna adım attırdığımız 4. sınıflarımız ve tabi ki de ortaokulumuzdan liseye uğurladığımız gençlerimizin bizlere yaşattığı, zamanda yolculuk, tarifsiz duyguların hissedilmesine sebep oluyor. Tatlı heyecanlar, biraz burukluk, şen kahkahalar ve gözyaşlarıyla süslenmiş haklı gurur. Ege Bölgesinin en büyük eğitim kurumunun bir ferdi olmanın ayrıcalığını daima yaşayan bizler, geleceğimizin teminatı evlatlarımızı Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, vatanına, milletine bayrağına sahip çıkan, güzel ahlaklı ve geleceğe umutla bakabilen başarılı bireyler olarak yetiştirmek için çalıştık ve çalışmaya

 

devam ediyoruz. En kıymetli varlıklarını bizlere güvenerek emanet eden değerli ailelerimiz, hepinize, tüm ekip arkadaşlarım adına sonsuz teşekkür ederim. Bu gece sizlerin güveni bizlerinse emanetimize sahip çıktığımızın ispatı olan gecedir. Canım evlatlarım, sizler bizlerin aydınlık yarınlarısınız. Kocatürk’lü olmanın ayrıcalığını daima yaşayacaksınız. Gelecek hayatınızda mutluluk ve başarı daima yanınızda olsun” dedi.

Program sonunda mezun olan öğrenciler keplerini atarak mezuniyetlerini kutladılar.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: KOCATÜRKLÜ, ÖĞRENCİLERİN, MEZUNİYET, HEYECANI,
Yorumlar
Haber Yazılımı