Haber Detayı
18 Eylül 2019 - Çarşamba 14:58
 
KENTSEL DÖNÜŞÜM ALANINDA YAŞAYAN VATANDAŞLAR YARIN ATATÜRK MAHALLESİ MUHTARLIĞI ÖNÜNDE TOPLANACAK
Atatürk ve Soğukpınar Mahallelerinde Kentsel Dönüşüm alanlarında yaşayan vatandaşlar, imar planlarına yapılan itiraz ve açılan plan iptal davasının heyet incelemesinin yapılacak olmasından dolayı yarın Atatürk Mahallesi Muhtarlığı önünde toplanacaklar.
KEMALPAŞA Haberi
KENTSEL DÖNÜŞÜM ALANINDA YAŞAYAN VATANDAŞLAR YARIN ATATÜRK MAHALLESİ MUHTARLIĞI ÖNÜNDE TOPLANACAK

Atatürk ve Soğukpınar Mahalleleri Kentsel Dönüşüm Derneği Başkanı Yavuz Artuğ, 19 Eylül Perşembe günü yani yarın Saat:10.00'da Atatürk Mahallesi muhtarlığı önünde kentsel dönüşüm alanı içerisinde yaşayan vatandaşların, bilirkişi heyet incelemesinde bir araya geleceklerini söyledi. 

 

Kentsel Dönüşüm sürecinde hukuk mücadelesi açısından önemli bir gün olacağını söyleyen Atatürk ve Soğukpınar Mahalleleri Kentsel Dönüşüm Derneği Başkanı Yavuz Artuğ "bizleri yok sayan, yaşam alanlarımızdan söküp atmaya yönelik hazırlanmış, sözde kentsel dönüşüm adı altındaki Soğukpınar ve Atatürk mahallelerimizde yapılan imar planlarına yaptığımız itiraz ve açtığımız plan iptal davası bilirkişi aşamasındadır. 19 Eylül 2019 Perşembe günü yapılacak heyet incelemesi sonucunda hazırlanacak rapor doğrultusunda mahkeme karar verecektir. Bilirkişi heyeti Perşembe Günü Saat 10.00'da inceleme yapacak. Bizlerin de Muhtarlık önünde toplanması davanın seyri acısından oldukça önemlidir. Bizler, haklarımızı gasp eden o planlara karşı olduğumuza dair bilirkişi heyetini ikna etmeliyiz. Bunun için yoğun katılım sağlamalıyız. Atatürk ve Soğukpınar Mahalleri ile tüm Kemalpaşalıları bekliyoruz” dedi.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: KENTSEL, DÖNÜŞÜM, ALANINDA, YAŞAYAN, VATANDAŞLAR, YARIN, ATATÜRK, MAHALLESİ, MUHTARLIĞI, ÖNÜNDE, TOPLANACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı