Haber Detayı
29 Ekim 2018 - Pazartesi 15:13
 
KENT GAYRİMENKUL KEMALPAŞA'YI FUARDA TEMSİL ETTİ
Kemalpaşa’yı İzmir Emlak Fuarında temsil eden tek firma olan İzmir Kent Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı, yerli ve yabancı birçok yatırımcıya Kemalpaşa’nın kapılarını açtı.
ESNAF Haberi
KENT GAYRİMENKUL KEMALPAŞA'YI FUARDA TEMSİL ETTİ

Kemalpaşa’nın önde gelen gayrimenkul ve yatırım danışmanlığı firması olan İzmir Kent Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı, 27-30 Eylül tarihleri arasında düzenlenen İzmir Property Expo/İzmir Emlak, Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na katılarak Kemalpaşa’yı temsil etti. 

Türkiye'nin emlak ve gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarının, sektörün ileri gelen temsilcilerinin, ulusal ve uluslararası yatırımcıların buluştuğu; sektördeki yeniliklerin ve gelişmelerin sergilendiği fuarda, 12 ülke yer aldı. Fuarda Kemalpaşa’yı temsil eden İzmir Kent Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı yetkilileri fuarın oldukça verimli geçtiğini, yurt içi ve yurt dışından fuara katılan yerli ve yabancı yeni yatırımcılarla iş bağlantıları kurduklarını söylediler.

KEMALPAŞA’NIN TANITIMINA KATKI SAĞLADIK
Fuar hakkında bilgi veren İzmir Kent Gayrimenkul ve Danışmanlığın ortağı Akif Güzel, “Emlak sektöründe böyle bir fuar ilk kez İzmir’de düzenlendi. Yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip etme vizyonuna sahip olan firmamız bu fuara katılarak yeni iş bağlantıları kurmasının yanı sıra, fuara katılan tek Kemalpaşa firması olarak ilçemizin tanıtımına büyük katkı sunmuştur. Kemalpaşa, İzmir’in değil Türkiye’nin hatta Dünya’nın ayrıcalıklı yatırım yapmaya uygun, ekonomik değeri oldukça yüksek olan bir ilçe. Turizmi, sanayisi ve tarım alanları ile yatırımcıların ilgi odağı olan Kemalpaşa’yı, Kemalpaşa merkezli bir firma olarak fuara katılan yatırımcılara tanıtma fırsatı bulduk. Fuarda, yerli ve yabancı birçok yatırımcı ile bağlantılar kurarak ilçemizin konumunu anlatarak yapabilecekleri yatırımlar konusunda bilgilendirdik. Yerli ve yabancı birçok yatırımcıyı ilçemize çektik. Firmamız sadece Kemalpaşa’da değil İzmir genelinde da sektördeki söz sahibi firmalardan birisidir. Bizi farklı kılan bu geniş hizmet alanımız, İzmir Property Expo/İzmir Emlak, Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na katılma gereksinimini ortaya çıkarmıştır. Bu yüzdendir ki fuardaki tek Kemalpaşa firmasıydık. Fuarda yurt dışından 12 firma bulunurken, 13 ülkeden de ziyaretçi vardı. Kurumsallığa ve profesyonelliğe önem veren firmamız, ciddi alt yapı yatırımları yaparak, kendini sürekli olarak geliştiriyor.”dedi. 

“EN SAĞLAM YATIRIM ARACI GAYRİMENKUL”
Gayrimenkul yatırımı konusunda bilgi veren İzmir Kent Gayrimenkul ve Danışmanlığı ortağı Mehmet Arslan, gayrimenkul yatırımının en sağlam yatırım aracı olduğunu söyledi. Arslan “günümüzde döviz gibi yatırımlar geçici yatırımlardır. En önemli yatırım gayrimenkul yatırımlarıdır. Belkahve geçidi ile İzmir'i Anadolu'ya bağlayan Kemalpaşa, İzmir-İstanbul otoyolu ile İzmir'in dünyaya açılan kapısı konumuna gelmiştir. Bu bölgeye ciddi proje yatırımları düşünülmekte ve yapılmaktadır. Yapımları devam eden Lojistik Köy, Yiğitler Barajı ve 2500 konutluk TOKİ (679 konutluk ilk etap yapımına başlandı) ve yapılması planlanan 1.2.3.Sanayi siteleri ve İzmir Otogarı Kemalpaşa'yı gayrimenkul yatırımları konusunda değerli kılmaktadır."dedi.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: KENT, GAYRİMENKUL, KEMALPAŞA'YI, FUARDA, TEMSİL, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı