Haber Detayı
25 Mayıs 2019 - Cumartesi 13:49
 
KENT GAYRİMENKUL 2. YILINI KUTLADI
İzmir Kent Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı tarafından Zeytin Restaurant’ta iftar daveti düzenlendi. Çok sayıda davetlinin katıldığı programın sonunda firmanın 2. Yılı dolayısıyla pasta kesilerek, kutlama yapıldı.
ESNAF Haberi
KENT GAYRİMENKUL 2. YILINI KUTLADI

Mehmet Aslan ve Akif Güzel ortaklığında 2 yıl önce kurulan İzmir Kent Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeğinde, firma danışmanları, proje ortakları ve müteahhitlerden oluşan davetli topluluğu bir araya geldi. 

İftar programında İş adamı Mehmet Aslan ve Akif Güzel davetlilerle tek tek ilgilendiler. Yemeğinin ardından İzmir Kent Gayrimenkul ve Yatırım danışmanları 2. yıl kutlama pastasını kestiler. 

Programda konuşan İzmir Kent Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı'nın sahibi Akif Güzel, Kemalpaşa’da emlak sektörüne ayrı bir renk kattıklarını ifade ederek “Kemalpaşa’da sektörümüze ayrı bir renk, farklı bir bakış açısı getirdiğimizi düşünüyoruz. İş yaşamımızda şeffaflık, dürüstlük ve güler yüz her zaman en önemli misyonlarımız olmuştur. İş ortaklarımızın, yatırımcılarımız destekleriyle daha güzel projelere imza atacağız. İzmir Kent Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı olarak alanında uzman ve başarılı danışmanlarımızla, güzel bir ekip ruhuyla hizmet veriyoruz. Ramazan ayında soframızı paylaşarak, bereketlendirdiniz. Hayırlı ramazanlar” dedi.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: KENT, GAYRİMENKUL, 2., YILINI, KUTLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı