Haber Detayı
03 Ağustos 2019 - Cumartesi 19:40
 
KEMİAD KONGREYE GİDİYOR, AHMET İNCE ADAYLIĞINI AÇIKLADI
İnce Emlak’ın sahibi Ahmet İnce, Kemalpaşa Emlak Müşavirleri ve İş Adamları Derneği’nin (KEMİAD) Eylül ayında yapılacak kongresinde aday olacağını açıkladı.
KEMALPAŞA Haberi
KEMİAD KONGREYE GİDİYOR, AHMET İNCE ADAYLIĞINI AÇIKLADI

2014 yılında kurulan KEMİAD‘ın 3. olağan kongresinin Eylül ayında yapılması planlanıyor. Kongre sürecine giren derneğin yönetim kurulu, Pazartesi günü düzenleyecekleri toplantıda kongre tarihini belirleyecek.

 

Kongre süreci hakkında bilgi veren KEMİAD Başkanı Hakan Yazar  “Eylül ayında olağan kongremizi yapacağız. Bu pazartesi yönetim kurulu üyelerimizle toplanıp, kongre tarihi alacağız. Kongrede aday olmayacağım. Meslektaşımız Ahmet İnce aday olacağı bilgisini verdi. Kendisine şimdiden başarılar dileriz. Diğer meslektaşlarımıza da adaylık noktasında kapımız açık. 2014 yılında kurulan derneğimizin kurucu başkanıyım. KEMİAD’ın 2 dönem başkanlığını yaptım. 3. Olağan kongresinde aday olamayacağımı tekrar belirtmek isterim. Aday olmak isteyen arkadaşlara şimdiden başarılar dilerim. Birlik ve beraberlik noktasında, derneğimizin çatısı altında bir araya geldik. Amacımız kaçak iş yapan emlakçıların önüne geçebilmek. Meslektaşlarımın güvenilir bir şekilde tapuya giderek, işlemlerinin yapılmasını sağlamaktı” dedi.

 

Kongrede aday olacağını açıklayan İnce Emlak’ın sahibi Ahmet İnce KEMİAD’ın kurucularından olduğunu belirtti. İnce “Derneğimizi daha iyi yerlere getirmek adına Eylül ayında yapılacak olan kongrede dernek başkanlığı için aday olacağım. Hayat geçirmeyi düşündüğümüz projelerimiz ile daha aktif, daha katılımcı bir dernek olma hedefimiz var. Kongre sürecinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: KEMİAD, KONGREYE, GİDİYOR,, AHMET, İNCE, ADAYLIĞINI, AÇIKLADI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı