Haber Detayı
20 Ekim 2019 - Pazar 01:41
 
KEMALPAŞASPOR’DAN BİRLİK VE BERABERLİK GECESİ
İlçemizi İzmir Süper Amatör Lig’de temsil eden takımlardan Kemalpaşaspor, birlik ve beraberlik gecesi düzenledi. Katılımın oldukça yüksek olduğu gecede misafirler gönüllerince eğlendi.
SPOR Haberi
KEMALPAŞASPOR’DAN BİRLİK VE BERABERLİK GECESİ

Geceye Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, CHP Kemalpaşa İlçe Başkan Yardımcısı Hüsamettin Saydam, İYİ Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Coşkun Dinçer, CHP Meclis Üyeleri Türkiz İlkcoşkun ve Nejat Özden, Kemalpaşa Tapu Müdürü Seyit Ali Çam, Denizbank Müdürü Ayhan Hüseyin Baş, Kemider Başkanı Ali Çakır, Kemiad Ahmet İnce, Kemalpaşa Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Mehmet Kardeş ve yönetimi ile çok sayıda Kemalpaşalı katıldı.

 

Sunuculuğunu kulüp yöneticisi Filiz Eroğlu’nun yaptığı gecede konuşan Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı Kemalpaşaspor’un Kemalpaşa’nın en eski kulüplerinden birisi olduğunu belirterek “Kemalpaşsporumuz’un sarı lacivert formasını bende çok giydim. Şampiyonluklar yaşadık hep birlikte. Kemalpaşa’da 18 tane kulübümüz var. Tüm kulüplerimiz bizden yardım istiyor. Kemalpaşamızın direği önce Kemalpaşaspor. Önce onu kabul etmemiz lazım. Elimizden gelen destekleri sağlayacağız tabi. Tüm takımlarımıza aynı şekilde.  Hep beraber el birliği ile Kemalpaşasporumuzu layık olduğu yere çıkartmaya çalışacağız. Hedefimiz tabii ki profesyonel lig. Altyapıya çok önem vermemiz gerekiyor. Geceye katılan tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum” dedi. 

 

Kemalpaşa Spor Kulübü Başkanı Ramazan Faal, katılımlarından ve desteklerinden dolayı herkese teşekkür ederek “her yıl olduğu gibi bu yılda birlik ve beraberlik yemeğinde bir aradayız. Geçen sene kazaya uğradık. İstediğimiz sonuca ulaşamadık. Ama bu sene Başkanımız Sayın Rıdvan Karakayalı’nın, Kemalpaşa Belediyesi’nin de desteğini de alarak hedefe ulaşacağız. Önümüzdeki 2 yıl içerisinde bu takımı kesinlikle profesyonel liglere çıkaracağız. Başkanımızın da istekleri doğrultusunda altyapılarımızı tamamen ücretsiz yaptık. Kemalpaşamızın çocuklarını yetiştirip hep birlikte daha üst liglere çıkacağız. Katılan tüm misafirlerimize teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.

 

Geceye katılan misafirler sanatçı Serra Arres’in şarkıları ile gönüllerince eğlendiler.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: KEMALPAŞASPOR’DAN, BİRLİK, VE, BERABERLİK, GECESİ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
KEMALPAŞASPOR’DAN BİRLİK VE BERABERLİK GECESİ
KEMALPAŞASPOR’DAN BİRLİK VE BERABERLİK GECESİ
KEMALPAŞASPOR’DAN BİRLİK VE BERABERLİK GECESİ
KEMALPAŞASPOR’DAN BİRLİK VE BERABERLİK GECESİ
Yorumlar
Haber Yazılımı