Haber Detayı
29 Ekim 2018 - Pazartesi 11:39
 
KEMALPAŞASPOR'DAN BİRLİK BERABELİK GECESİ
Bu yıl İzmir Süper Amatör Lig’de mücadele eden Kemalpaşaspor, yeni sezon öncesi birlik ve beraberlik gecesi düzenledi. Katılımın oldukça yüksek olduğu gecede misafirler gönüllerince eğlendi.
SPOR Haberi
KEMALPAŞASPOR'DAN BİRLİK BERABELİK GECESİ

Sunuculuğunu kulüp yöneticisi Filiz Eroğlu’nun yaptığı gecede konuşan Kemalpaşa Spor Kulübü Başkanı Ramazan Faal, katılımlarından ve desteklerinden dolayı herkese teşekkür etti. Yönetim olarak göreve geldiklerinde Kemalpaşaspor’un çok kötü bir konumda olduğunu belirten Ramazan Faal “göreve geldiğimiz ilk günden itibaren tüm yönetici arkadaşlarımız beni hiçbir zaman yalnız bırakmayarak yaptığımız tüm işlerde destek oldular. Yöneticilerimizin maddi manevi destekleri ile geçtiğimiz iki sezonda şampiyonluklar elde ederek takımımızı süper amatör lige yükselttik. Bu yılda hedefimiz tabiî ki şampiyon olarak Bölgesel lige yükselmek, oradan da söz verdiğimiz gibi bu takımı profesyonel lige yükseltmektir. Bu yolda bizi aşağıya çekmek isteyenleri de gördük. Hepsini biliyoruz. Hepsini bir kenara yazdık. Unutmuş değiliz. Ama bizim yaptığımız sadece zamanımızı, paramızı ve tüm enerjimizi Kemalpaşamıza, Kemalpaşamızın gençlerine harcamaktır. Bunun dışında hiçbir şey yapmadık. Tek istediğimiz takımımızın yukarılar çıkması ve Kemalpaşa’nın gençlerinin daha iyi yerlere gelmesi. Nedense bazı kesimler bize sürekli dirsek yapıyorlar. Ama inansanız da inanmasanız da biz bu takımı 3. Lige çıkaracağız. Bu tabiî ki Kemalpaşalıların sayesinde olacak. Kemalpaşaspor hepimizin. Kemalpaşaspor, Bağyurdu’nun, Armutlu’nun, Ören’in, Ulucak’ın her mahallemizin takımı. Biz burada doğduk, burada büyüdük, burada kazandık ve buraya olan vefa borcumuzu ödüyoruz.  Önümüzde bir Akhisarspor örneği var. Nüfusu 100 Bin’i aşan ilçemizin takımının yeri daha yukarılar olmalı. Ben ve yönetici arkadaşlarım bu hedef için çabalıyoruz. Ama daha çok desteğe ihtiyacımız var. Kemalpaşamızı çok seviyorum, derdimiz memleketimiz” dedi.  

Gecede düzenlenen çekilişte kazananlara Kemalpaşaspor imzalı formalar, toplar ve saatler hediye edildi. Geceye katılan misafirler sanatçı Asya’nın şarkıları ile gönüllerince eğlendiler. 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: KEMALPAŞASPOR'DAN, BİRLİK, BERABELİK, GECESİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı