Haber Detayı
31 Ağustos 2018 - Cuma 15:04
 
KEMALPAŞASPOR'DA HEDEF BAL LİGİ
2016 yılında göreve gelen yeni yönetimi ile hızlı bir yükselişe geçen ve 2 sezon üst üste şampiyon olup tekrar Süper Amatör Lige yükselerek önemli bir başarı sağlayan Kemalpaşaspor’da hedef hiç ara vermeden BAL Ligine yükselmek.
SPOR Haberi
KEMALPAŞASPOR'DA HEDEF BAL LİGİ

Teknik kadroda değişikliğe giden sarı lacivertli ekip, aslen Kemalpaşalı olan ve futbolculuk kariyeri başarılarla dolu eski futbolcu Cihan Bulut ve ekibi ile teknik direktörlük konusunda anlaştı. 
Bir Kemalpaşalı olarak Kemalpaşaspor’a hizmet edecek olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Teknik Direktör Cihan Bulut, Kemalpaşaspor’un başarısı için elinden gelenin en iyisini yapacağını ifade etti. Bulut” Bir Kemalpaşalı olarak kendi memleketimin takımına hizmet edecek olmam benim için ayrı bir önem taşıyor. Hedefleri olan bir takımın başına geldiğimi ve Kemalpaşalıların beklentilerini biliyorum.  Ben ve ekibim bu sorumluluğun altından kalkacak bilgi ve tecrübeye sahip. İnşallah Kemalpaşalıların da destekleri ile takımımızı hedefi olan BAL ligine yükselteceğiz. Uzun vadeli planlarımız var. Hedefimiz BAL Ligi olarak sınırlı değil. Kemalpaşaspor’un yeri profesyonel liglerdir. En küçük köyünden en büyük mahallesine kadar tüm Kemalpaşa’nın etrafında kenetleneceği bir takım olacağız. Birlik ve beraberlik içerisinde  hedeflerimizi gerçekleştirmek için gece gündüz çalışacağız. Bana güvenen Kemalpaşaspor yönetimine ve Kemalpaşalılara teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Gerek teknik kadro gerekse oyuncu kadrosu olarak iddialı bir kadro oluşturduklarını ifade eden Kemalpaşa Spor Kulübü Başkanı Ramazan Faal yeni sezonda da hedeflerinin her zaman olduğu gibi şampiyonluk olduğunu belirtti. Faal “ 1 yıl gibi kısa sürede 2. Amatör ligden aldığımız Kemalpaşasporumuz’u tekrar Süper Amatör Lige çıkardık. Çalışmalarımıza hiç ara vermeden devam ediyoruz. Bu sezonda hedefimiz şampiyonluk ve BAL Ligi. Kemalpaşalıların da destekleri ile inşallah başarıya ulaşacağız. İyi bir kadro oluşturduğumuzu düşünüyorum. Amacımız Kemalpaşaspor’u daha üst liglere taşımak ve Kemalpaşalılara güzel futbol izletmek. Bu kapsamda önemli transferlerimiz oldu. Hem tecrübeli, hem de genç sporculardan oluşan dinamik bir kadromuz var. Ben şimdiden bizleri destekleyen tüm Kemalpaşalılara teşekkür ediyorum” dedi. 

BAL Ligi hedefi doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Kemalpaşaspor, transfer çalışmaları kapsamında iç transferde birçok oyuncusunu yuvada tutarken, dış transferde de Teknik Direktör Cihan Bulut’un talepleri doğrultusunda önemli isimleri kadrosuna katarak yeni sezon öncesi iddialı bir kadro oluşturdu. İç transferde geçen sezonlarda takıma önemli katkılar sağlayan Enes Köylü, Ömer Yeşilyurt, Doğukan Faal, Tayfun Yılmaz, Mert Yılmaz, Cafer Can Erol, Bora Göymen, Ömer Güçlü ve altyapıdan Serhat Aksakal, Uğur Berke Faal, Alper Aras ve Ceyhun Arslan’ı kadrosunda tutan Kemalpaşaspor, dış transferde de üst lig tecrübeleri olan birçok başarılı isimleri kadrosuna kattı.

Sezon Törenle Açıldı
Kemalpaşaspor, 16 Ağustos Perşembe günü, ilçe stadında sezon açılışı töreni gerçekleştirdi. A Takım ve alt yapı sporcularının katılımı gerçekleştirilen törene, Kemalpaşaspor taraftarları ve alt yapı oyuncularının velilerinin yanı sıra, önceki Kemalpaşa Belediye Başkanı Yakup Karaca, Yaren Turşu’nun sahibi İhsan Gülle, Turkuvaz Co. Ceo’su Hakan Kandemir, Armutluspor Genel Sekreteri Emin Koyuncu, Kemalpaşaspor Eski Yöneticisi Ali Eroğlu, Kemalpaşa Kocatürk Koleji Müdiresi Gülay Engin, Kulüp Yöneticileri Murat Gülle, Mehmet Ali Yücel, Ishak Üstümdağ, Ömer Gecekuşu, Ahmet Cemil Balyeli ve Filiz Tortumluoğlu katıldı. Açılışta konuşan Kemalpaşaspor Kulübü Başkanı Ramazan Faal katılan herkese ve yoğun programlarından dolayı programa katılamayıp çiçek gönderen Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu ve Ziraat Odası Başkanı Bülent Oray’a teşekkür etti.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: KEMALPAŞASPOR'DA, HEDEF, BAL, LİGİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı