Haber Detayı
29 Haziran 2018 - Cuma 00:16
 
KEMALPAŞALI SANAYİCİLERDEN GÜÇ BİRLİĞİ
İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi (KOSBİ) Yönetim Kurulu, yeni seçilen Kemalpaşa Sanayici ve İş İnsanları Derneği (KESİAD) Başkanı Haluk Meriç ve Yönetim Kurulu Üyelerini dernek merkezinde ziyaret ederek tebrik etti.
KEMALPAŞA Haberi
KEMALPAŞALI SANAYİCİLERDEN GÜÇ BİRLİĞİ

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, her iki taraf da birbirlerini yakından tanıma imkanı bulurken, güçbirliği yaparak ortak projeleri hayata geçirme kararı aldılar. KOSBİ ziyaretinden çok memnun olduklarını dile getiren KESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Meriç, “Biz bu derneği birlikten kuvvet doğar sloganı ile kurduk. Yeni dönemde genç ve dinamik bir ekibimiz ve 4 kadın üyemiz var. Prof. Coşkun Küçüközmen’i Yönetim Kurulu Koordinatörü olarak atadık. Yeni dönemde İZKA desteği ile özellikle yenilenebilir enerji konusunda projeler hayata geçirmek istiyoruz. Yeni dönemde KOSBİ ile ilişkileri daha da geliştirmek istiyoruz. Zaman zaman yapıcı eleştirilerimiz de olacak. KOSBİ ile KESİAD içi içe geçmiş kuruluşlar. Biz de dernek olarak KOSBİ’ye her türlü desteği vermeye hazırız” dedi. 
“Ortak projeler üretilmesi konusunda biz hazırız”
KOSBİ Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Porsuk ise Haluk Meriç ve yeni yönetim kurulunu tebrik ederek başarılar diledi. KOSBİ olarak birçok sıkıntıyı aştıklarını ve sanayicilerin sorunlarını çözmek için seferber olduklarını dile getiren Porsuk, “Zaman zaman bölgede sorunlarımız oluyor. Bunları el birliği ile çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz. KESİAD da bugüne kadar bize hep destek verdi. Biz de KESİAD ile birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız. Ortak projeler üretilmesi konusunda biz hazırız. Amacımız ülkemiz için daha çok üretim, daha çok istihdam sağlamak. Bu amaçlar doğrultusunda hep birlikte çalışmak tek gayemiz. KESİAD’ın eleştirileri ve önerileri doğrultusunda bundan sonra daha iyi işlere imza atacağımıza inancım tam” diye konuştu. 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: KEMALPAŞALI, SANAYİCİLERDEN, GÜÇ, BİRLİĞİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı