Haber Detayı
12 Şubat 2020 - Çarşamba 10:08
 
KEMALPAŞALI HANIMLAR GRUBU ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR
Kemalpaşalı Sevilay Osmanlı tarafından kurulan “Kemalpaşalı Hanımlar Sosyal Medya Grubu” her geçen gün çığ gibi büyüyor.
KEMALPAŞA Haberi
KEMALPAŞALI HANIMLAR GRUBU ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR

Kemalpaşalı Hanımlar Sosyal Medya Grubu’na üye olan hanımlar geçtiğimiz günlerde bir araya gelerek ilk toplantılarını gerçekleştirdiler. Yapılan ilk toplantıda Sevilay Osmanlı Kemalpaşalı Hanımlar tarafından grup lideri olarak seçildi.  Grup, ev hanımları, el emeği ürünler üreten hanımlar, esnaf ve iş kadınlarından oluşuyor.

 

Kemalpaşalı Hanımlar ismiyle sosyal medyada başlattıkları oluşuma çok sayıda Kemalpaşalı kadının sahip çıkarak destek verdiğini ifade eden grubun yöneticisi ve öncüsü Sevilay Osmanlı her geçen gün daha da büyüdüklerini söyledi. Osmanlı “ Kemalpaşalı Hanımlar grubumuz Kemalpaşa’da yaşayan, üreten ve sosyal dayanışmaya destek olmak isteyen hanımları bir araya getirmek için kuruldu. Bizimle birlikte hareket etmek isteyen hanımlar her gün grubumuza üye olmaktalar. Her geçen gün daha da büyüyoruz. Bu birliktelik ihtiyaç sahiplerine yardım etmek, üreten hanımlara destek olmak ve kadın dayanışmasını sağlamak amacıyla kısa bir süre önce kuruldu. Daha şimdiden sayımız 4 Bini geçti. Hiçbir siyasi oluşum ile bir bağlantısı bulunmayan grubumuzu 20 Binin üzerine çıkarmayı hedefliyoruz. Dernek kurmak gibi bir amacımız bulunmamakta. Unutmayın kadın eli değen her şey güzelleşir, Kemalpaşamız da bizlerle güzelleşecek. Yanımızda olmak isteyen, Kemalpaşa için bende varım diyen tüm hanımlarımızı grubumuza, aramıza katılmaya davet ediyoruz” dedi. 

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: KEMALPAŞALI, HANIMLAR, GRUBU, ÇIĞ, GİBİ, BÜYÜYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı