Haber Detayı
06 Şubat 2020 - Perşembe 15:40
 
KEMALPAŞA ÜLKÜ OCAKLARINDAN HER AY 51 AİLEYE 3 LİTRE SÜT PROJESİ
Kemalpaşa Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Cengiz kuruluşlarının 51. Yılı münasebetiyle her ay 51 aileye 3 litre süt dağıtacaklarını duyurdu.
KEMALPAŞA Haberi
KEMALPAŞA ÜLKÜ OCAKLARINDAN HER AY 51 AİLEYE 3 LİTRE SÜT PROJESİ

Kemalpaşa Ülkü Ocakları Başkanı olduktan sonra hayata geçirdiği projelerle dikkat çeken Hüseyin Cengiz Başkanlığındaki yeni Ülkü Ocakları yönetiminin yeni projesi kapsamında Kemalpaşa’da yaşayan 51 aileye her ay 3 Litre süt dağıtılacak.

 

Süt projesi hakkında bilgi veren Kemalpaşa Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Cengiz projeden faydalanmak isteyen ailelerin bizzat Ülkü Ocaklarına başvurmalarının gerektiğini belirtti. Cengiz “ her ay 51 aileye 3 litre süt projemizden 2-3 yaş yaşında çocukları bulunan ailelerimiz faydalanabilecek. Bu ailelerimizin başka kurum, kuruluş ve derneklerden süt yardımı almıyor olmaları gerekmekte. 1 yıl boyunca her ay aile başına 3 litre süt dağıtımı yapacağız. Belirlediğimiz aileler süt yardımlarını süt ocağımızdan ya da evlerine teslim olacak şekilde alabilecekler” dedi.

 

Her ay 51 aileye 3 litre süt projesinden yararlanmak isteyen aileler, Kemalpaşa Ülkü Ocaklarına bizzat başvurabilir, ayrıca sosyal medya üzerinden ya da 0534 835 1925 numaralı telefondan bilgi alabilirler.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: KEMALPAŞA, ÜLKÜ, OCAKLARINDAN, HER, AY, 51, AİLEYE, 3, LİTRE, SÜT, PROJESİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı