Haber Detayı
09 Mart 2019 - Cumartesi 22:20
 
KEMALPAŞA, PALA TURİZMLE TÜRKİYE’Yİ GEZİYOR
Kemalpaşa’nın yerli tur şirketi olan Pala Turizm’in sahipleri Gülşah-Ahmet Pala çifti, Türkiye’nin her yerine düzenledikleri kültür ve tarih gezileri ile Kemalpaşalılara hizmet veriyor.
TURİZM Haberi
KEMALPAŞA, PALA TURİZMLE  TÜRKİYE’Yİ GEZİYOR

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB)  belgeli Pala Turizm, kendi araçları ile Kemalpaşalılar için Türkiye’nin her yerine kültür ve tarihi gezi programları düzenliyor. Kaliteli, güler yüzlü ve samimi hizmet anlayışı ile kısa zamanda Kemalpaşalıların gönlünü ve sevgisini kazanan Gülşah ve Ahmet Pala çiftinin düzenlediği turlara katılan Kemalpaşalılar, seyahatlerinden memnuniyet ile ayrılırken, bir sonraki tur organizasyonunu dört gözle bekliyorlar. 

2008 yılında öğrenci ve personel taşımacılığı ile sektöre adım atan Pala Turizm, 2010 yılında bünyesine kattığı yeni araçlar ile gezi ve tur organizasyon hizmetleri vermeye başladı. Yatırımlarına ve yeniliklere ara vermeden devam eden Pala Turizm, Kemalpaşa’da gezginlerin aradığı tur şirketi oldu. Turizm alanında TÜRSAB belgesini de bünyesine dâhil eden firma, rahat ve konforlu yolculuklar için 46 ve 31 kişilik araçları ile hizmet veriyor.

Seyahat programlarını yaz, kış ve bahar mevsimlerine göre düzenleyen firma, günübirlik tarihi, kültür ve deniz gezilerin yanı sıra uzun vadeli Karadeniz, Kapadokya ve GAP turları da düzenliyor. İşlerini büyük bir özenle ve severek yapan Gülşah ve Ahmet Pala çifti, karı-koca olmalarının verdiği güvenle, aile ortamında turlar düzenliyor, seyahatler sırasında her katılımcı ile birebir ilgileniyorlar. 
Gezilerinde sürekli yeni yerler keşfederek, rotalarını sürekli geliştiren Pala Turizm, seyahat severlere kaliteli, lüks ve en uygun fiyatlar sunmak için seyahatlerden önce araştırmalar yaparak, gezileri en ince ayrıntısına kadar planlıyor. 

Tatil planları için farklı seçeneklerle, eğlence dolu programlar hazırladıklarını söyleyen Ahmet Pala, tur organizasyonlarını planlarken kendilerini katılımcıların yerine koyarak, çalışmalarına ve programlarına başladıklarını belirtti. Pala “ dün olduğu gibi bugünde kar marjımızı değil, turumuza katılan misafirlerimize nasıl daha iyi hizmet edebiliriz düşüncesini ön planda tutuyoruz. Gezilerimizden önce misafirlerimizin en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla alması için ön araştırmalar yapıyoruz.  Her gezimizde, alışılagelmiş tur programları dışına çıkarak yeni yerler keşfediyoruz. Gezi organizasyonları, insana değer katan ve tatil planları için farklı seçenekler sunan eğlence dolu programlardır. Doğaseverler, kültür ve coğrafya alanında keşif yapmak isteyenler, çeşitli yöreleri ve gelenekleri tanımak isteyenler için bu programlar vazgeçilmezler arasındadır. Bilinmeyen tarihi ve doğal güzellikleri, başka hayatları, farklı lezzetleri ve daha bir sürü güzel şeyi tur programlarımızda bulmak mümkün.  Kemalpaşa merkezli tur şirketi olarak İzmir ve Kemalpaşa’dan müşterilerimiz bulunmakta. Seyahat çıkışlarımız Kemalpaşa merkezdir” dedi.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: KEMALPAŞA,, PALA, TURİZMLE, , TÜRKİYE’Yİ, GEZİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı