Haber Detayı
15 Ekim 2019 - Salı 16:56
 
KEMALPAŞA OSMANLI OCAKLARININ YENİ BAŞKANI RECAİ DENİZ OLDU
Yurt geneli teşkilatlarını yenileyen Osmanlı Ocakları Genel Merkezi Kemalpaşa İlçe Başkanlığına Kemalpaşa Hâkimiyet Gazetesinin sahibi Recai Deniz’i atadı.
KEMALPAŞA Haberi
KEMALPAŞA OSMANLI OCAKLARININ  YENİ BAŞKANI RECAİ DENİZ OLDU

Konu ile alakalı açıklama yapan Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat: ”Yurt genelinde teşkilatlarımızı yenilemeye devam ediyoruz. Medeniyetimize hizmet aşkıyla dolu dava kardeşlerimiz var, dava anlayışıyla her ilde her ilçe ve belde de teşkilatımızı var ediyor, mirasımıza her anlamda sahip çıkıyoruz. Böylesine zor dönemlerde ülkemizin istikrar ve geleceği için yurt genelinde teşkilatlarımızı canlı ve dinamik tutmaya çalışıyoruz. Bu anlamda bugün Recai Başkanımızın atamasını yaptık.  Başarılar dilerim” dedi.

 

Kemalpaşa Osmanlı Ocaklarının yeni ilçe başkanı Recai Deniz “Bu dava hareketinin içinde olmaktan gurur duyuyorum. Bize bu görevi layık gören başta il başkanım Alaattin Paylanbaş ve Genel Başkanımız gibi diğer dava kardeşlerime teşekkür ederim. Şimdi faaliyetlerimizle toplumsal barış ve ferahı sağlama zamanı, şimdi küllerinden yeşeren bir medeniyeti yeniden ayağı kaldırma zamanıdır” dedi.

 

Kemalpaşa Hâkimiyet Gazetesi’nin imtiyaz sahibi Recai Deniz’e görevinde başarılar diliyoruz.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: KEMALPAŞA, OSMANLI, OCAKLARININ, , YENİ, BAŞKANI, RECAİ, DENİZ, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı