İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
SÜTÇÜLER DEPLASMANDA GÜLDÜ
SÜTÇÜLER DEPLASMANDA GÜLDÜ
Haber Detayı
16 Kasım 2019 - Cumartesi 22:23
 
KEMALPAŞA KULÜPLER BİRLİĞİ KONGREYE HAZIRLANIYOR ABBAS ALP ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Geçtiğimiz günlerde Kemalpaşa Esnaf Spor Kulübü Başkanı Abbas Alp’ın ev sahipliğinde düzenlenen kulüpler birliği toplantısında Kemalpaşa’da faaliyet gösteren spor kulüplerinin başkanları bir araya geldi. Kemalpaşa Esnaf Spor Kulübü Başkanı Abbas Alp kongrede aday olacağını açıkladı.
SPOR Haberi
KEMALPAŞA KULÜPLER BİRLİĞİ KONGREYE HAZIRLANIYOR ABBAS ALP ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Kemalpaşa’da amatör spor kulüplerinin üye olduğu Kemalpaşa Kulüpler Birliği Başkanı Halil Sağcıer, kongre sürecine girdiklerini söyledi. Sağcıer, “bugüne kadar başkanlık yaptığımız bu birliğe, bizden sonra da hizmet vermek adına aday olmak isteyen başkanlarımız vardır. Bu bir bayrak yarışıdır. Şahsım olarak biz bu görevi burada noktalamak istiyoruz. Kemalpaşa Esnaf Spor Kulübü Başkanı Abbas Alp, aday olduğunu açıkladı. Amatör Kulüpler olarak kongre tarihimizi en kısa zamanda alıp, kongreye gideceğiz. Aday olmak isteyen başka kulüp başkanlarımızda olabilir. Şimdiden kongremiz, amatör kulüplerimize hayırlı olsun” dedi.

 

Kemalpaşa Kulüpler Birliği Başkanlığı için adaylığını açıklayan Kemalpaşa Esnaf Spor Kulübü Başkanı Abbas Alp, “Bu bir bayrak yarışıdır. Kulüplerimize yararlı olmak için, bu göreve talibim. Demokraside rekabet güzeldir. Benden başka göreve talip olmak isteyen başkanlar varsa ise bu da en doğal haklarıdır. Henüz benden başka kimse adaylığını açıklamadı. Seçildiğim takdirde etkin çalışan bir yönetim ile bu görevi devir almak isterim. Tüm kulüplerimizin her daim yanında olup, yerel amatör spor kulüplerinin sorunlarına çözüm bulmak için canla başla çalışacağım” dedi.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: KEMALPAŞA, KULÜPLER, BİRLİĞİ, KONGREYE, HAZIRLANIYOR, ABBAS, ALP, ADAYLIĞINI, AÇIKLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı