Haber Detayı
19 Haziran 2020 - Cuma 12:04
 
KEMALPAŞA'DA OKULLAR DEZENFEKTE EDİLDİ
Kemalpaşa'da corona virüs tedbirleri kapsamında 20 Haziran Cumartesi günü yapılacak Liselere Giriş Sınavı (LGS) öncesinde okullarda dezenfeksiyon çalışması tamamlandı.
KEMALPAŞA Haberi
KEMALPAŞA'DA OKULLAR DEZENFEKTE EDİLDİ

Haftasonu yapılacak Liselere Giriş Sınavı(LGS) öncesinde temizlik ve dezenfeksiyon çalışmlarına hız veren Kemalpaşa Belediyesi  salı gününden bu yana birçok sınav merkezinde sterilizasyon sağladı. Kemalpaşa Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ve İzmir Büyükşehir Belediyesi dezenfeksiyon ekiplerince yapılan çalışmlarda okulların giriş kapısından, kapı kollarına, merdivenlerden korkuluklara, masa ve sıralara kadar öğrencilerin temas edebileceği her alan titizlikle dezenfekte edildi.

 

İlçe merkezi ve mahallelerdeki sınav salonlarında yürütülen dezenfeksiyon çalışmaları hakkında bilgi veren Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı; Sınava girecek olan öğrencilere en sağlıklı ve güvenilir ortamda sınava girmeleri için çalışma yürüttüklerini söyledi. Karakayalı "Hafta sonu tüm Türkiye’de olduğu gibi ilçemizde de Liselere Giriş Sınavı yapılacak. Gençlerimize girecekleri sınavda başarılar ve sağlıklı bir ömür diliyorum" dedi

Kaynak: (KPASABEL) - Kemalpaşa Belediyesi Basın Bürosu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: KEMALPAŞA'DA, OKULLAR, DEZENFEKTE, EDİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı