Haber Detayı
31 Ağustos 2018 - Cuma 02:52
 
KAHVALTININ YENİ ADRESİ PALMİYE PARK
İlçe merkezine 10 dakikalık bir mesafede olmasına karşın, doğası, huzurlu ortamı, lezzet ve kalitesi ile Kemalpaşa’nın yeni mekânlarından biri olan Palmiye Park Kahvaltı ve Restaurant müşterilerine eşsiz deneyimler sunuyor.
ESNAF Haberi
KAHVALTININ YENİ ADRESİ PALMİYE PARK

Kısa bir süre önce hizmet vermeye başlayan Palmiye Park Kahvaltı ve Restaurant, özellikle tamamı organik ürünlerden oluşan kahvaltısı ve sac kavurması ile dikkat çekiyor. Kahvaltı severlerin yeni gözde mekânlarından birisi olan işletme, bol seçenekli kahvaltı çeşitleri ile güne pozitif enerji ile başlamak isteyenlerin yeni adreslerinden. 

Müşterilerine, kendi evlerindeki huzuru ve rahatlığı sağlayan Palmiye Park Kahvaltı ve Restaurant’ın işletmeciliğini Gülsüm ve Mert Bacaklı çifti yapıyor. Özellikle kahvaltı menüsü ve sac kavurmaları ile iddialı olduklarını ifade eden Gülsüm Bacaklı “kahvaltılık olarak biber, domates, salatalık gibi kahvaltının vazgeçilmez birçok ürünü Palmiye Park içerisindeki kendi bahçemizde yetiştiriyoruz. Organik ürünlerimizi kahvaltılarımızda ve yemeklerimizde kullanıyoruz. Aynı şekilde bahçemizdeki meyvelerden yaptığımız doğal reçelleri de kahvaltılarımızda sunuyoruz. Organik ürünlerin ve ev yapımı reçellerin yanı sıra kahvaltılık olarak sunduğumuz diğer tüm ürünlerimizi de en kaliteli ve doğal olanlardan seçiyoruz. Palmiye Park’a gelen müşterilerimize bol çeşitli bir kahvaltı ile yemyeşil bir doğa içerisinde kahvaltı yapma imkânı sağlıyoruz. Kemalpaşa-Torbalı yolu üzerindeki işletmemiz Kemalpaşa merkezine 10 dakikalık bir mesafede. Sabahın erken saatlerinde başlayan mesaimiz gecenin geç saatlerine kadar devam ediyor. Özellikle akşam çayına, kahvesine gelen çok sayıda müşterimiz oluyor. Ayrıca gün boyu yemek menümüzde gözleme, ev mantısı, saç kavurma, pizza menü, menemen ve ayvalık tostumuz bulunmakta. Hamur işlerimiz tamamen ev yapımı ve katkısız. Çocuk oyun alanımız da mevcut. Bu sayede aileler yemeklerini yerken çocukları da oyun alanında eğlenceli vakit geçirebiliyorlar. Aile olarak işlettiğimiz mekânımıza gelecek olan misafirlerimiz, huzur, lezzet ve kaliteyi bir arada bulabilmekte” dedi. 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: KAHVALTININ, YENİ, ADRESİ, PALMİYE, PARK,
Yorumlar
Haber Yazılımı