Haber Detayı
26 Şubat 2020 - Çarşamba 09:16
 
İZMİR KENT GAYRİMENKUL YENİ YERİNDE HİZMET VERECEK
Akif Güzel’in sahibi olduğu İzmir Kent Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı yeni yerinde hizmet vermeye başladı.
ESNAF Haberi
İZMİR KENT GAYRİMENKUL  YENİ YERİNDE HİZMET VERECEK

İzmir Kent Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı’nın yeni ofisi için açılış töreni düzenlendi. Törene Kemalpaşa Kaymakamı Dr.Kemal Kızılkaya, İlçe Jandarma Komutanı Jan. Yzb. Erkan Kip, İlçe Emniyet Müdürü Serdar Pehlivan, Kemalpaşa İlçe Müftüsü Necati Topaloğlu, KEMİAD Başkanı Ahmet İnce, İzmir ve Kemalpaşalı İş İnsanlarının yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

 

Kemalpaşa Kaymakamı Dr.Kemal Kızılkaya, açılış kurdelesini kestiği törende, İzmir Kent Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı’n sahibi Akif Güzel’in Kemalpaşa’da emlak sektöründe başarılı işlere imza attığını söyledi. Kızılkaya “İzmir Kent Gayrimenkul hizmet yerini yeni bir mekâna taşındı. Hayırlı bol kazançlar nasip etsin. Memleketimize de hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

 

Açılışta konuşan İzmir Kent Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı’nın sahibi Akif Güzel Kemalpaşa’da uzun bir süredir gayrimenkul ve yatırım danışmanlığını yaptığını belirterek açılışlarına katılım sağlayan herkese teşekkür etti. Güzel “yeni yerimizde uzman danışmalarımız ile birlikte hizmet vermeye devam edeceğiz. Sektördeki kurumsal kimliğimiz ile birlikte danışanlarımız ile bir araya geleceğimiz ofisimizi yeniledik. Kentin en güvenilir gayrimenkul ve yatırım danışmanlığı adresi olarak bundan sonra yeni adresimizde hizmet vereceğiz. Danışmanlığımızı yaptığımız dostlarımızı ve çözüm ortaklarımızı yeni ofisimize bekleriz” dedi.

 

 

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: İZMİR, KENT, GAYRİMENKUL, , YENİ, YERİNDE, HİZMET, VERECEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı