Haber Detayı
29 Temmuz 2018 - Pazar 02:39
 
İZMİR KENT GAYRİMENKUL
Son yılların en önemli yatırım araçlarından birisi, hiç şüphesiz gayrimenkul. Bu sektördeki profesyonel hizmet anlayışı ve kurumsal yapısı ile hizmet veren İzmir Kent Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı, kentin en güvenilir adreslerinden birisi olmaya devam ediyor.
ESNAF Haberi
İZMİR KENT GAYRİMENKUL

İzmir genelinde uzun süredir hizmet veren İzmir Kent Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı’nın sahipleri Akif Güzel ve Mehmet Arslan Kemalpaşa’da gerçekleştirdikleri işler ile sektöre yeni bir soluk getirmiş durumda. Sektörde alışıla gelmiş olan küçük emlak ofislerinden farklı olarak, modern çalışma ofisi, profesyonel danışmanları ve kurumsal yapıları ile marka haline gelen İzmir Kent Gayrimenkul ve Danışmanlık bu farklılıkları ile ön plana çıkıyor.

Özellikle gayrimenkul alanında, önemli bir yere sahip olan danışmanlık hizmetleri, sahip olunan gayrimenkullerin değerlerinde satılması ve zarar görmemesi için oldukça büyük öneme sahip. Gayrimenkul danışmanlığı konusunda uzman bir ekibe sahip olan İzmir Kent Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı müşterilerine güvenli bir aile dostu ve iş ortağı olarak hizmetlerine devam ediyor. 

Kemalpaşa çevre yolu belediye yüzme havuzları yanındaki ofiste, Kemalpaşalılara hizmet veren firmanın sahipleri Akif Güzel ve Mehmet Arslan, danışanlarına, yatırımlarına değer kazandıran, gayrimenkul konusunda tüm ihtiyaçlara cevap veren, yatırımların başarıya ulaşmasını sağlayan, en uygun çözüm yanında alternatif çözümler de sunan, sürekli bilgilendiren, yatırım dâhilindeki diğer organizasyonlarla organize çalışan, profesyonel danışmanlık hizmetleri verdiklerini belirttiler. 

Yetkin kadroları ve özenli çalışma sistemleri sayesinde müşterilerine gayrimenkul ve yatırım danışmanlığı alanında her zaman üst düzey hizmet verdiklerini belirten firma yetkilileri benimsedikleri profesyonel yönetim anlayışı ve takım ruhları ile müşterileri için lider bir çözüm ortağı olarak yatırımlarına ve yaşamlarına değer katmanın öncelikli hedefleri olduğunu, satış öncesi ve sonrası yatırımların değerlenmesi ve ihtiyaca en uygun gayrimenkuller bulunması konusundaki tüm deneyimlerini müşterileri ile paylaşmayı ilke edinen İzmir Kent Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı ile müşterilerinin paralarının ve gayrimenkullerinin emin ellerde olduğunu belirtti.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: İZMİR, KENT, GAYRİMENKUL,
Yorumlar
Haber Yazılımı