Haber Detayı
15 Temmuz 2019 - Pazartesi 17:41
 
İZ ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ AÇILDI
Kemalpaşa’da hizmet verecek olan İz Estetik ve Güzellik Merkezi, açılış kurdelesini Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı’nın kestiği tören ile açıldı.
ESNAF Haberi
İZ ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ AÇILDI

Estetisyenler İrem Arzu Üçer ve Zuhal Dinçer ortaklığında kurulan İz Estetik ve Güzellik Merkezi’nin 11 Temmuz Perşembe günü gerçekleşen açılış kokteyline çok sayıda davetli katıldı. Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, CHP İlçe Başkanı Mehmet Ayçil, Kemalpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Şahin Özdemir ile birlikte güzellik merkezinin sahiplerinin kurdele kesmesiyle İz Estetik ve Güzellik Merkezi’nin açılışı gerçekleşti. Açılışa çok sayıda davetli katılırken, İYİ Parti İlçe Başkanı Coşkun Dinçer, Kemalpaşa Ziraat Odası Başkanı Bülent Oray, İlçe Tarım Müdürü Ali Bal, belediye meclis üyeleri ve esnaflar da katıldı.

 

Açılış kurdelesini kesen Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, İz Estetik ve Güzellik Merkezi’nin Kemalpaşa’ya hayırlı olmasını diledi. Karakayalı “Bayanlar güzel görünmek, bakımlı olmak ister. Bu yüzden bu tür merkezlere ihtiyaç duyarlar. Ekonomik anlamda zor şartların yaşandığı bu dönemde girişimde bulunarak, bu işyerini hizmete açan işletme sahiplerimizi tebrik ediyorum. Kemalpaşa’nın böyle bir işletmeye ihtiyacı vardı. Hayırlı olmasını diliyorum. Bu merkez aynı zamanda erkeklere de hizmet verecek. Bayanlar kadar erkekler de bakımlı olmalı. Biz erkeklerinde böyle bir estetik ve güzellik merkezine ihtiyacı vardı” diye konuştu. 

 

Estetisyenler İrem Arzu Üçer ve Zuhal Dinçer ortaklığında açılan İz Estetik ve Güzellik Merkezi hakkında bilgi veren Estetisyen İrem Arzu Üçer          “Bayan ve erkekler için tüm ihtiyaca cevap verecek bir güzellik ve estetik merkezi olarak, Kemalpaşalıların hizmetine açtık. Birçok hizmeti bir arada sunacağımız merkezimizde buz başlıklı diyot lazer uygulamaları yapmaktayız. Seanslarımız ayda bir olarak uygulanmakta ve yaz-kış yani dört mevsim boyunca yapılabilmektedir. Lazer epilasyonu sadece bayanlara yönelik değil erkekler içinde yapmaktayız. Erkek müşterilerimize Erkek Estetisyenlerimiz hizmet vermektedir. Lazer epilasyonlarda dökülme başarısının 50’si estetisyene, 50 ise cihaza aittir. Merkezimizde profesyonel cilt bakımı (hydrofacial) microblading yöntemi ile kalıcı kaş, kirpik liftingi, ipek kirpik, protez tırnak, dermapen, plazmapen, BB Glow, dövme-kaş silme, bölgesel zayıflama ve alanında uzman doktorumuz tarafından PRP, dolgu, botox, mezoterapi işlemleri uygulamaktayız. Bölgesel zayıflamada lipo laser cihazımız (liposuction cerrahisiz yöntemi) beslenmeye dikkat edildiği takdirde ayda 2-4 beden arası incelme sağlamaktadır. Bölgesel zayıflama hizmetimize ek olarak, diyetisyenimiz de merkezimiz bünyesinde, müşterilemize hizmet vermektedir” dedi.

 

İZ ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ
8 Eylül Mh. 148 Sk. No: 10/a (küçük halı saha civarı) Kemalpaşa/ İzmir
0 552 502 12 13    

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: İZ, ESTETİK, VE, GÜZELLİK, MERKEZİ, AÇILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı