Haber Detayı
08 Mart 2019 - Cuma 22:24
 
iYi PARTi, KADINLARLA BiR ARAYA GELDi
İYİ Parti Kemalpaşa Kadın Kolları, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle Kemalpaşalı kadınlara yönelik kahvaltı düzenledi. Programa katılan kadınlar canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlendiler.
SİYASET Haberi
iYi PARTi, KADINLARLA BiR ARAYA GELDi

Düzenlenen programa CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel, İYİ Parti İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, İYİ Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ülkü Doğan,  İYİ Parti İlçe Başkanı Coşkun Dinçer, Millet İttifakı CHP Kemalpaşa Belediye Başkan adayı Rıdvan Karakayalı, CHP İlçe Kemalpaşa İlçe Mehmet Ayçil, CHP Kadın Kolları Başkanı Gülay Sulu, Kemalpaşa Kadınlar Derneği Başkanı Fatma Cengiz ile çok sayıda CHP’li ve İYİ Partili kadınlar katıldı.

Kemalpaşa İYİ Parti Kadın Kolları Başkanı Neşe Özkara, tüm kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününü kutlayarak, programa katılım sağlayan kadınlara teşekkür etti. 

Programda İYİ Parti İl başkanı Hüsmen Kırkpınar ve Millet İttifak adayı Rıdvan Karakayalı’da birer konuşma yaptı. Belediye Başkanlığı döneminde kadın, çocuk ve gençlere yönelik birçok projeyi hayata geçirdiklerini ifade eden CHP Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Rıdvan Karakayalı, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimleri kazanmaları durumunda kadınlara yönelik hizmetlerin devam edeceğini söyledi. Karakayalı “benim görev yaptığım sürede ‘Kadın Danışma Merkezimiz’ vardı. Şimdi ise yok. Bu merkezimizde Kemalpaşalı kadınlar psikologlarımız ve avukatlarımızdan ücretsiz danışmanlık hizmetleri almaktaydılar.  Ayrıca kadınlarımızın ev ekonomilerine katkı sağlayabilmeleri adına üretim yapıp satış yapabilecekleri imkânları da ücretsiz olarak sunmuştuk. Meslek edindirme kursları ile kadınlarımıza meslek edindirip, bu meslekleriyle para kazanmalarını sağlıyorduk. Daha bunun gibi birçok hizmeti ücretsiz sunduk. Seçimi tekrar kazandığımız takdirde kadınlarımıza yönelik hizmetlerimiz devam edecek. Yeni projelerle kadınlarımızın her zaman yanında olacağız. Biz seçimi kadınlarımızın azmi ile kazanacağız. İYİ Parti ve CHP’li kadınlarımız seçimi kazanmamız için elinden geleni yapıyorlar. Çok çalışıyorlar. Hep beraber çalışıp, hep beraber kazanıp, hep birlikte yöneteceğiz. Bana soruyorlar, projelerin ne? Benim öncelikli projelerimin arasında bina yapmak gelmiyor, tabi ki bina da yapacağız. Ama en öncelikli işimiz Kemalpaşa’da sosyal belediyeciliği yeniden inşa etmek olacak. Kadınlarımıza, gençlerimize, çocuklarımıza, ihtiyaç sahiplerine, yaşlılarımızın yanlarında olacağız. Kimsesizlerin yanlarında olacağız. Kemalpaşamız’da yaşayan her vatandaşımız sosyal belediyeciliğin imkânlarından faydalanacak. Çünkü bizim belediyecilikte ki önceliğimiz insandır. Kemalpaşalı vatandaşlarımızın gönülleri rahat olmalı. Millet İttifakına inancımız tam. CHP ve İYİ Parti Kemalpaşa’da mükemmel bir uyum içerisinde çalışıyor. Herkes elinden gelenin fazlasını yapıyor. Martın sonu bahar” diye konuştu.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: iYi, PARTi,, KADINLARLA, BiR, ARAYA, GELDi,
Yorumlar
Haber Yazılımı