Haber Detayı
02 Ağustos 2019 - Cuma 10:00
 
İYİ PARTİ GENÇLİK KOLLARI EMRE KOÇ’A EMANET
Kemalpaşa İyi Parti Gençlik Kolları Başkanlığına görevine atanan Emre Koç, görevi İyi Parti İlçe Teşkilat Başkanı Osman Zengizor’dan teslim aldı.
SİYASET Haberi
İYİ PARTİ GENÇLİK KOLLARI EMRE KOÇ’A EMANET

Kemalpaşa Belediyesi 15 Temmuz Kültür Merkezinde düzenlenen görev teslim töreninde İyi Parti İlçe Teşkilat Başkanı Osman Zengizor, İlçe Sekreteri Soner Gözütok, Gençlik kolları ve Gençlik Kolları başkanlığı görevine atanan Emre Koç yer aldı.

 

Konu hakkında bilgi veren İYİ Parti İlçe Teşkilat Başkanı Osman Zengizor, önceki gençlik kolları başkanını görevden aldıklarını, Emre Koç’u İYİ Parti Gençlik Kolları’na atadıklarını söyledi. Zengizor, “Emre Koç başkanlığında kurulacak yeni gençlik kolları yönetiminin partimize başarılı hizmetler vereceğine güvenimiz tamdır” dedi.

 

İyi Parti’de böyle bir görev almaktan onur duyduğunu söyleyen Emre Koç “Ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün yolunda 100 yıl öncesinden ilham alınarak 25 Ekim 2017’de kurulan partimiz karanlığa hapsolmuş Türk siyasi hayatına yine ve yeniden güneş gibi doğmuştur. Bu güneşin  ışığını aziz vatanımızın her köşesinde mütemadiyen parlatma azmiyle yola çıkarken birbirimize her koşulda sahip çıkarak yol arkadaşı olmayı şiar edindik. Bu şiar ile varlığımızı gerçekleştirmek ve onurlu medeniyet sergüzeştimizin mirasına sahip çıkmak için tahayyül ettiğimiz TÜRK gençliğinin her bir ferdine ulaşacağız bizler bu kutlu yolda varlık gerekçemizle mirasımıza sahip çıkıp bu memleket için hayal kurup bu memleket için yaşayacağız. Güneş bizsiz hiç doğmadı. Bu güneşin her doğuşunda yine biz olacağız” dedi.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: İYİ, PARTİ, GENÇLİK, KOLLARI, EMRE, KOÇ’A, EMANET,
Yorumlar
Haber Yazılımı