Haber Detayı
27 Şubat 2019 - Çarşamba 22:27
 
İSPİRLİLER DERNEĞİ’NİN YENİ BAŞKANI OSMAN SARAÇ
Kemalpaşa İspir Kültür ve Dayanışma Derneği’nin kongresinde derneğin yeni başkanı Osman Saraç oldu.
KÜLTÜR Haberi
İSPİRLİLER DERNEĞİ’NİN YENİ BAŞKANI OSMAN SARAÇ

2 dönemdir yani 4 yıldan bu yana Kemalpaşa İspir Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Başkanı olan İbrahim Koca’dan kongreyle görevi devir alan Osman Saraç derneğin yeni başkanı oldu. Derneğin eski başkanı İbrahim Koca yeni başkan ve yönetimine başarılar dilerken, kendi dönemleri boyunca dernek faaliyetlerinin devam etmesine destek veren tüm İspirli Kemalpaşalılara teşekkür etti. 

Kemalpaşa İspir Kültür ve Dayanışma Derneği’nin kurucu başkanı İş Adamı Şener Yaşar’ın divan başkanlığını yaptığı kongreye derneğin eski başkanlarından Lütfü Bayrak, Ali Ateş, Erhan Yazar, Mustafa Yaşar, Hüseyin Dursun ve çok sayıda dernek üyesi büyük ilgi gösterdi. 

DERNEĞİMİZE HEP BERABER SAHİP ÇIKACAĞIZ
Kongre ile görevi devir alan derneğin yeni başkanı Osman Saraç, İspirliler Derneğine bugüne kadar destek veren, emek veren herkese teşekkür etti. Kemalpaşa’da İspirlilerin ayrı bir yeri ve önemi olduğunu vurgulayan Osman Saraç “iş adamlarımız ve çalışkan İspirli hemşerilerimizle her zaman gurur duyduk. Kemalpaşa’da İspirliler büyük bir güçtür. Gücümüzün ve başarılarımızın farkındayız. Kemalpaşa bizim evimiz. İlçemizin büyüyüp gelişmesinde İspirliler her zaman taşın altına ellerini koymuşlardır. Yapılan bu kongre ile yeni yönetim olarak göreve geldik. Derneğimize hep beraber sahip çıkacağız. Derneğimizin büyüyüp güçlenmesi için birlik olacağız. Gerçekleştirecek olduğumuz etkinlikler ve projelerimiz ile derneğimizin ismini daha fazla duyuracağız. Kemalpaşa’da yaşayan İspirli hemşerilerimizin dertleriyle dertlenip, mutluluklarına ortak olacağız. Derneğimiz, tüm hemşerilerimize sahip çıkmaya devam edecektir” dedi. 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: İSPİRLİLER, DERNEĞİ’NİN, YENİ, BAŞKANI, OSMAN, SARAÇ,
Yorumlar
Haber Yazılımı