Haber Detayı
08 Aralık 2018 - Cumartesi 14:26
 
HÜSEYİN ÖZ MUHTAR ADAYI OLDU
Kemalpaşa’da matbaa, dijital baskı ve reklam uygulamaları sektöründe hizmet veren ÖzmatMatbaa’nın sahibi Hüseyin Öz, Soğukpınar Mahallesine muhtar adayı oldu.
KEMALPAŞA Haberi
HÜSEYİN ÖZ MUHTAR ADAYI OLDU

32 yaşında olan Hüseyin Öz, Soğukpınar Mahallesinin en genç muhtar adayı. 

İş yaşamındaki başarısı, genç ve dinamik kişiliği ile uzun zamandır Soğukpınar Mahallesinde esnaflık yapan Hüseyin Öz, Soğukpınar mahallesini ve Soğukpınarlılar’ın sorunlarını çok iyi bildiğini belirtti. 

Mahallede yapılması gereken birçok iş olduğunu söyleyen Muhtar Adayı Hüseyin Öz, “Bir belediye başkanı, bir meclis üyesi veduyarlı bir vatandaş gibi mahalleme hizmet edeceğim. Mahallemizin sorunlarını yerel yönetim ve tüm ilgili kurumlara taşıyıp, hassasiyet ve ivedilikle çözümlerini sağlayacağım. Tüm siyasi partilere eşit mesafede durup, Soğukpınar mahalle sakinlerinin tamamıyla bir bütün olarak hareket edeceğim. Yaklaşık 8 bin seçmeni bulunan Soğukpınar Mahallemizin seçmenlerinin oylarına talibim. Hedefimiz yaşanabilir bir Soğukpınar’da, tüm sorulara cevap değil çözüm üretmek. Mahallemizin eksiklerini ve sorunlarını tek tek biliyorum. Çünkü Soğukpınar benim mahallem.  Yüksek kaliteli standartlarında yaşayabileceğimiz mahallemiz için projelerimiz hazır. Çıktığım bu yolda, mahalle sakinlerinin destekleri ile başarılı olacağıma inanıyorum. Tüm komşularıma saygı ve selamlarımı iletiyorum” dedi. 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: HÜSEYİN, ÖZ, MUHTAR, ADAYI, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı