Haber Detayı
29 Nisan 2021 - Perşembe 13:54
 
HİÇBİR VATANDAŞIMIZ YALNIZ BIRAKILMAYACAK
Kemalpaşa Belediyesi, geçtiğimiz sene başlayan pandeminin ilk aylarında gerçekleştirdiği ’Siz evinizde kalın alışverişinizi biz yapalım' projesini tam kapanma sürecinde yeniden hayata geçirdi.
- Haberi
HİÇBİR VATANDAŞIMIZ YALNIZ BIRAKILMAYACAK

Pandeminin başladığı ilk günden itibaren sosyal belediyecilik anlayışıyla vatandaşlara desteklerini sürdüren Kemalpaşa Belediyesi, bünyesinde kurduğu ekiplerle, ülke genelinde bugün başlayacak olan tam kapanma sürecinde, evden çıkamayan ve market alışverişlerini yapamayan vatandaşlara destek olacak.

 

EKİPLER SAHADA OLACAK

Tüm Türkiye’de 29 Nisan- 17 Mayıs tarihleri arasında uygulanacak olan tam kapanma sürecinde market alışverişlerini yapamayacak durumda olan vatandaşlar için Sosyal İletişim Birimi’ne bağlı ekipler sahada olacak. Kemalpaşalı vatandaşlar İhtiyaç halinde belediyeye ait WhatsApp İhbar Hattı’na (0537 731 86 86) mesaj atabilecek veya belediyeyi (0850 775 19 23) arayabilecek.

 

“VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ”

17 günlük kapanmada vatandaşın yanında olacaklarını duyuran Başkan Rıdvan Karakayalı, “Sevgili Kemalpaşalılar, ülkemiz genelinde uygulanacak olan tam kapanma sürecinde market alışverişlerini yapamayacak durumda olan vatandaşlarımız için belediye ekiplerimiz sahada olacak. Bu süreçte hiçbir vatandaşımız yalnız bırakılmayacak ve tüm ihtiyaçlarınız kapınıza kadar getirilecek. Bu zor günleri hep birlikte dayanışmayla aşacağımıza inancım tam. Tüm Kemalpaşalılara sağlıklı günler diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (KPASABEL) - Kemalpaşa Belediyesi Basın Bürosu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: HİÇBİR, VATANDAŞIMIZ, YALNIZ, BIRAKILMAYACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı