Haber Detayı
10 Ocak 2019 - Perşembe 16:37
 
HAMARAT’TAN YÖRÜKLERE TANIŞMA YEMEĞİ
Kemalpaşa Yörükler Derneği Başkanı Özcan Bulut ve yönetimi, AK Parti Kemalpaşa Belediye Başkan Aday adayı Mali Müşavir Halil Şenol Hamarat’ın ev sahipliğinde bir araya geldi.
SİYASET Haberi
HAMARAT’TAN YÖRÜKLERE TANIŞMA YEMEĞİ

Düzenlediği yemeğin bir tanışma vesilesi olduğunu ifade eden Halil Şenol Hamarat “Armutlulu’yum, içinizden biriyim. Sizin yağlık dediğiniz örtüye biz sarık derdik. Yazın bağ bahçe işlerinde kışında soğuktan korunmak için takardık. Yörükler Derneği’nin kongresi büyük bir katılımla gerçekleşti. Kongre sonrası bir yorgunluk atalım, birbirimizle tanışalım diye böyle bir yemeği organize ettim. Son yılların en büyük dernek kongresini gerçekleştirdiniz. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Kemalpaşa Yörükler Derneği’nin geçmişte de tüm etkinliklerine katılırdım, bugünde katılıyorum. Her zaman siz Yörük hemşerilerimin yanında olacağım. Desteklerimiz her zaman devam edecek” dedi. 

Kemalpaşa Yörükler Derneği’nin her geçen gün büyüdüğünü söyleyen Başkan Özcan Bulut, bu büyümenin yönetim kurulunun ve üyelerin katkısı ile gerçekleştiğini söyledi. Bulut, “başarılı ve zaferle çıktığımız kongre sonrasında Kemalpaşa Yörükler Derneği her yerde konuşulur oldu. Bu da bizleri gururlandırıyor. Görev süremiz olan 2 yıl boyunca hep konuşulacak, güzel projelere imza atmaya devam edeceğiz. Bu yemeği düzenleyen AK Parti Belediye Meclis Üyesi aday adayı Halil Şenol Hamarat Bey’e teşekkür ederiz” dedi. 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: HAMARAT’TAN, YÖRÜKLERE, TANIŞMA, YEMEĞİ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı