Haber Detayı
03 Ekim 2020 - Cumartesi 12:06
 
'HALKIN ÇÖZÜM MASASI' UYGULAMASI BAŞLADI
Kemalpaşa Belediyesi, vatandaşla iletişimi daha hızlı kurabilmek, sorunlara doğrudan ve yerinde müdahale ile çözüm üretebilmek amacıyla ilçe genelinde 'Halkın Çözüm Masası' uygulamasını başlattı.
KEMALPAŞA Haberi
'HALKIN ÇÖZÜM MASASI' UYGULAMASI BAŞLADI

Kemalpaşa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde geliştirilen proje kapsamında, her gün farklı bir mahalle ve semt pazarları gibi halkın yoğun bulunduğu bölgelerde kurulacak olan Çözüm Masası ile halkın talep ve şikayetlerine doğrudan ve en hızlı şekilde ulaşılması sağlanacak. Vatandaşların, belediye faaliyetleri ile ilgili her türlü ihtiyacına cevap verebilmek üzere tasarlanan proje ile gelen şikayet ve önerilerin,en geç 48 saat içerisinde çözüme kavuşturulması amaçlanıyor.

 

‘Çözüm artık size bir adım daha yakın’ sloganıyla, ilk olarak Kemalpaşa Cuma Pazarı girişinde başlatılan proje ile ilgili açıklamalarda bulunan Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı,’’ Vatandaşlarımızın, taleplerini belediyeye iletme noktasında aksaklık yaşamaması amacıyla böyle bir çalışma başlattık. Onların talep ve şikayetleri bizim için çok değerli. Vatandaş ve belediye arasında organik bağı güçlendirecek bu ve benzeri uygulamaları hayata geçirmeye devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.

Kaynak: (KPASABEL) - Kemalpaşa Belediyesi Basın Bürosu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: 'HALKIN, ÇÖZÜM, MASASI', UYGULAMASI, BAŞLADI,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
'HALKIN ÇÖZÜM MASASI' UYGULAMASI BAŞLADI
'HALKIN ÇÖZÜM MASASI' UYGULAMASI BAŞLADI
Yorumlar
Haber Yazılımı