Haber Detayı
10 Ocak 2019 - Perşembe 16:07
 
GÖKYÜZÜ ORGANİZASYON'DA KAYITLAR BAŞLADI
Kemalpaşa’da, düğün ve organizasyon sektöründe yılların tecrübesini kalitesiyle ortaya koyan ve yaptığı işleri şansa bırakmayan Gökyüzü Organizasyon’un sahibi Taner Maraşlı, 2019 sezonunda organizasyon modası hakkında yeni evleneceklere bilgiler verdi.
ESNAF Haberi
GÖKYÜZÜ ORGANİZASYON'DA KAYITLAR BAŞLADI

2019 DÜĞÜN, NİŞAN, KINA MODASINDA NELER VAR?

2019 düğünlerinde gelinlik, gelin saçı ve makyajı, düğün pastası, davetiye gibi unsurlarda sadeleşmenin yanı sıra iddialı modellerin dikkat çekeceğini de söyleyebiliriz. Düğün dekorasyon trendlerinde de sadelik hâkim. Ancak bir fark var: Bu yıl, sade dekorasyon öğeleri ışıltılı detaylarla hareketleniyor. Floral ve şeffaf tasarımlar metalik, gold ve bakır tonlarıyla kombinleniyor. Geçtiğimiz yıllarda düğünlerde görmeye alıştığımız metalik ve gold tonlar ise yerini yavaş yavaş bakır tonlarına bırakıyor. Lazer kesim isimlikler ve siyah masa süslemeleri düğün dekorasyonunun zarif detaylarını oluşturuyor. Led tabelalar ve video-mapping uygulamaları da düğünlere renk katıyor.

Gökyüzü Organizasyon farkıyla hayran bırakacak düğün organizasyon fikirleri, birbirinden farklı masa süsleme alternatifleri ve son moda düğün teması görselleri ile hayallerinizin peşinden gitmeye başladığınız an, hayatınızda her şey anlam kazanır. Hayaller gerçekleşmek için vardır. En güzel gecelerinizi biz gökyüzü organizasyon’la gerçekleştirelim. Hayaller imkânsız değildir. Siz sadece hayal edin bize bırakın biz hayallerinizi gerçekleştirelim. Hayalinizdeki düğünden daha fazlasını istiyorsanız bizimle iletişime geçin. 2019 düğün-kına-nişan organizasyonlarınızda erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: GÖKYÜZÜ, ORGANİZASYON'DA, KAYITLAR, BAŞLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı