Haber Detayı
10 Temmuz 2020 - Cuma 10:22
 
GENÇ GİRİŞİMCİ BATUHAN GEMİCİ DEDE MESLEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR
20 yaşındaki genç girişimci Batuhan Gemici, yemek sektöründeki girişimi ile dede mesleğini “Gemicioğlu Tabldot ve Yemek” adı altında devam ettiriyor.
ESNAF Haberi
GENÇ GİRİŞİMCİ BATUHAN GEMİCİ DEDE MESLEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR

Gemicioğlu Catering Tabldot ve Yemek, sulu yemek seçenekleriyle Kirazlı Caddesi eski Hanımeli Pastanesi’nin olduğu yerde geçtiğimiz ay hizmete başladı.

 

Sulu yemek çeşitlerinde farklı lezzetler sunan Gemicioğlu Catering Tabldot ve Yemek,  her sabah sabah çorbası, öğlenleri ise sulu yemek çeşitleri ile müşterilerine hizmet veriyor. Firma aynı zamanda iş yeri ve fabrikalara catering hizmeti de vermekte.

 

Yemeklerinin lezzeti ve kalitesinden emin olduklarını ifade eden genç girişimci Batuhan Gemici “Gemicioğlu Catering Tabldot ve Yemek olarak damak tadına önem verenlerin vazgeçilmez adreslerinden biri olduk. Dedem Seyfullah Gemici’nin 1976 yılında İzmir'in Basmane semtinde başlayan lezzet yolculuğu kıymetli paydaşlarımızın teveccühüyle günümüze kadar ulaştı.  Şirketimiz, bugün üçüncü kuşak tarafından yönetilen aile şirketi vasfını taşımakla beraber emsalleri arasında eşine çok az rastlanır bir niteliğe sahip. Müşterilerimize özel olarak ustaca hazırlanan sıra dışı lezzetlerimiz ile damak zevkine güvenenlerin vazgeçilmezi olduk. Sektörel bazda faaliyet gösteren; yerinde yemek, tabldot ve toplu yemek hizmetlerimizin yanı sıra, konumuyla herkesi ferahlatan mekânımız ile alışılmamış bir damak tadı sunmaktayız. Değişen ve gelişen şartlara hızla uyum sağlayıp, kaliteden ödün vermemeye kararlıyız” dedi.

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: GENÇ, GİRİŞİMCİ, BATUHAN, GEMİCİ, DEDE, MESLEĞİNİ, SÜRDÜRÜYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı