Haber Detayı
05 Aralık 2018 - Çarşamba 12:52
 
GELECEĞİN BASKETBOLCULARI YETİŞİYOR
Kemalpaşa Basketbol Kulübü tarafından düzenlenen birlik ve beraberlik kahvaltısında sporcular, veliler ve kulüp yöneticileri bir araya geldi.
SPOR Haberi
GELECEĞİN BASKETBOLCULARI YETİŞİYOR

Düzenlenen etkinlikte konuşan Basketbol Antrenörü Gülşah Özgül öncelikli hedeflerinin yönetim kurullarının da destekleri ile Kemalpaşa’da basketbol sporunu yaygınlaştırmak olduğunu belirterek “spor bir ekip işidir. Ben basketbol antrenörüyüm. Bu güne kadar azimli ve çalışkan yönetim kurulumuz ile birlikte kısa zamanda büyük bir yol kat ettik. Kuruluşumuzun daha ilk yılında 80 sporcumuz oldu. Küçük bir takım olabiliriz ancak hedeflerimiz oldukça büyük. Önümüzdeki yıl lig müsabakalarına katılmayı amaçlıyoruz. İlçemizi basketbol dalında en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Kulübümüzün amacı Kemalpaşa’da ki basketbola yetenekli çocuklarımızı bularak, onlara önce sporu sevdirmek daha sonra iyi basketbolcular olarak yetişmelerini sağlamaktır. 7-14 yaş aralığındaki kız ve erkek çocuklarımıza basketbol eğitimi veriyoruz. Antrenmanlarımızı Kemalpaşa-Sütçüler yolunda, Cennet mezarlığı karşısında bulunan kapalı spor salonunda gerçekleştirmekteyiz. Çocuklarımızın geleceği için çıktığımız bu yolda inanarak yürüyüp, her geçen gün daha da büyüyoruz” dedi.

Kırmızı Değirmen Restoran’da verilen kahvaltıda bir araya gelen sporcu çocuklar ve veliler Kemalpaşa Basketbol Spor Kulübünü tanıtan slaytı izlediler. Sporcu çocuklar Türk bayrakları ile marşlar, şarkılar söyleyip eğlendiler. 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: GELECEĞİN, BASKETBOLCULARI, YETİŞİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı