Haber Detayı
31 Ağustos 2018 - Cuma 01:59
 
EVREN PSİKO TEKNİK MERKEZİ
Kemalpaşa’da sürücü kursu hizmeti veren Evren Sürücü Kursu ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Son 2 yılda yatırım atağı yapan kuruluş yine Kemalpaşa’da ilk olan Psikoteknik Merkezi’ni Eylül ayında hizmete açacak.
ESNAF Haberi
EVREN PSİKO TEKNİK MERKEZİ

Sektörde gerçekleştirdiği yatırımlar ile örnek teşkil eden Evren Sürücü Kursu, Kemalpaşa’ya yeni yatırımlar yapmaya devam ediyor. Sürücü adayı eğitimlerinde, akıllı tahta, 3 boyutlu eğitim, uzaktan eğitim, simülatör eğitimi, C sınıfı kamyon, A sınıfı motosiklet, otomatik vites motosiklet, otomatik vites B sınıfı araç ehliyeti gibi yenilikleri Kemalpaşa’ya kazandıran kurum, 0 kilometre eğitim araçları ve yenilenen kurs binası ile hizmet veriyor. Evren Sürücü Kursu son olarak Psikoteknik merkezini Kemalpaşalılar ile buluşturmaya hazırlanıyor. Sürücü kurslarının kendi alanında ilkleri ve yenilikleri gerçekleştiren tek kurum olduğunu ifade eden Evren Sürücü Kursu’nun sahibi Ertan Şencan ”Yatırımlarımız hız kesmeden devam edecek ve Kemalpaşamız’ın yararına olacak birçok yeni projeyi hayata geçireceğiz” dedi. 
 
“Kalite, Sosyal Sorumluluk, Heyecan Projesi”
Yatırım ve iş azminin temelinde kalite, sosyal sorumluk ve heyecan projesi olduğunu belirten Evren Sürücü Kursu sahibi Ertan Şencan işlerini yürütürken ki prensiplerinin öncelikle ‘hizmet etme aşkı’ olduğunu söyledi. Şencan, “Bizim işimiz halkımıza hizmet etmek. Mükemmeliyetçi bakış açımız ve her geçen gün yenilenen yapımız ve yeni işlerimizle kurumumuzu zirveye taşımak istiyoruz. Kemalpaşa’da bir ilk olarak kameralı sistem ve farklı düzenlemeler ile çok daha fazla ciddiyet kazanan psikoteknik merkezini halkımızın ayağına getirmenin gerekliliğini hissettik. Kemalpaşa halkını, ekibimizin kalitesi ile psikoteknik merkezimizle buluşturuyoruz. Bize teveccüh gösterip buralara taşıyan, halkımıza psikoteknik merkezimizle hizmet edecek olmanın heyecanı içerisindeyiz. Allah nasip ederse en kısa zamanda SRC kursumuzu da açarak, halkımızı bu alanda da ekibimizin kalitesiyle buluşturacağız. İlerleyen dönemlerde açtığımız ve açacağımız kurumları, vizyonumuzu ve kalitemizi yansıtacağımız yeni bir isim altında toplayıp Türkiye’nin bu sektörde takdir edeceği bir marka haline geleceğiz. Evren Sürücü Kursu’nu devir aldığımızda 1 yılını görmeden bu kursun kapanır diyenler olmuştu.  Ancak, kaliteli, dürüst ve kazandığını yatırıma çeviren bir hizmet anlayışı ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamak bizi buralara taşıdı. Yaptığımız her hizmetin özünde ‘kalite, sosyal sorumluluk, heyecan projesi’ yatıyor. Durmadık, durmayacağız. Müşterilerimize en kaliteli hizmeti, bu bilinçle ileride farklı alanlarda da vermeye devam edeceğiz. Çünkü kaliteli hizmet ve kaliteli yaşam herkesin hakkı, Kemalpaşalılar için tüm enerjimizle çalışmaya ve hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi. 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: EVREN, PSİKO, TEKNİK, MERKEZİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı