Haber Detayı
27 Ocak 2019 - Pazar 22:29
 
DURU BEBEK 1 YAŞINDA
Gazeteci Filiz Eroğlu ve eşi Evrim Eroğlu’nun biricik kızları Duru’nun 1. yaşı, Palmiye Park Kahvaltı ve Restoran’da düzenlenen bir organizasyon ile kutlandı.
YAŞAM Haberi
DURU BEBEK 1 YAŞINDA

Aile arasında gerçekleştirilen doğum günü partisi öncesi davetliler kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltının ardından Duru bebeğin 1. Yaş pastası kesildi. Pastanın mumlarını anne-babasıyla birlikte söndüren minik Duru, kutlama boyunca etrafına gülücükler saçtı. Davetliler renkli kutlamada, hoşça vakit geçirdiler.

Duru’nun 1. Yaş gününü kutlamanın heyecan ve mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Filiz ve Evrim Eroğlu çifti, “Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan dost ve akrabalarımıza teşekkür ederiz. Evliliğimizin 5. yılında ailemize katılan biricik kızımız Duru ile ailemiz büyüdü.22 Ocak 2018’de dünyaya gelen kızımız Duru ile hayatımız anlam kazandı. Kızımızın vatanına, milletine, ailesine ve sevdiklerine yaraşır bir evlat olması için anne ve babası olarak elimizden geleni yapacağız. Evladımıza güzel, sağlıklı ve başarılı bir ömür diliyoruz. İyi ki doğdun can kızımız Duru” dediler.  

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: DURU, BEBEK, 1, YAŞINDA,
Yorumlar
Haber Yazılımı