Haber Detayı
05 Temmuz 2020 - Pazar 21:02
 
DİNÇERLER HAFRİYAT’TAN 3 MİLYON LİRALIK YATIRIM
Kemalpaşa'nın köklü hafriyat firmalarından Dinçerler Hafriyat'ın yeni iş makinelerinin teslim törenine çok sayıda davetli katıldı.
KEMALPAŞA Haberi
DİNÇERLER HAFRİYAT’TAN 3 MİLYON LİRALIK YATIRIM

Dinçerler Hafriyat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Mümin Dinçer’in ev sahipliğinde gerçekleşen yeni iş makineleri tanıtım törenine Kemalpaşa Kaymakamı Dr. Kemal Kızılkaya, Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİADİzmir Başkanı Bilal Saygılı, MST Genel Müdürü Enes Eğin, siyaset ve iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

 

Covid-19 günlerinde yatırım yapan Dinçerler Hafriyat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Mümin Dinçer, 3 milyon TL’lik yatırımla 5 tane beko loder (kazıyıcı yükleyici) 1 tane de mini ekskavatörü araç filosuna ekledi. Yatırımlarla ilgili bilgi veren Dinçerler Hafriyat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Mümin Dinçer, müşterilerine daha kaliteli daha hızlı çözümler ürettiklerini söyledi. Dinçer  “Covid-19 ile birlikte sıkıntılı bir süreç geçiriyoruz. Bu süreçteki yatırımımız hem firmamıza hem de ülke ekonomisine güç verecektir. Bu dönemde özellikle yerli bir markayı tercih ettik. Firma olarak milli yatırıma destek veriyoruz. 3 milyon liralık bir yatırım yaptık. 30’u aşkın araç filomuza 5 tane beko loder yani kazıyıcı yükleyici, 1 adet mini ekskavatörü bünyemize ekledik.  Böylece firmamızda yeni personel alımlarına da ihtiyaç olacaktır. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak operatör adına daha rahat, kliması olan, elektronik, daha konforlu, gelişen teknolojiyle birlikte kaliteli, bizim açımızdan bakınca yakıt tasarrufu müşteri tarafından bakınca da iş hızlılığı özellikleriyle böyle bir yatırıma ihtiyaç duyduk. Bu yeni makinelerimizi çok özel işlerimiz için değil, mevcut işlerimizi daha hızlı yapıp müşterilerimize daha hızlı çözüm üretmek için kullanacağız. Sektörümüzde büyüklük ayrı bir şeydir kalite ayrı bir şeydir. Biz kalitemizi artırıyoruz. İnşaat grubu, alt yapı, temeller, yol yapımı, kazı, temel, dolgu gibi tüm hafriyat işlerimiz büyük bir titizlikle devam etmekte” dedi.  

 

KIZILKAYA "YATIRIMLARIN HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM"

Pandemi sürecinden sonra yeni normal hayattaki ilk organizasyon olduğunu söyleyen Kemalpaşa Kaymakamı Dr. Kemal Kızılkaya, “Pandemi dolayısıyla çok zor günler geçirdik. Bu organizasyon bizim için moral oldu. Organizasyonun sosyal mesafeye uygun bir şekilde yapıldığını görüyoruz.  Türk müteşebbisinin, Türk İş adamının, ekonominin durmadığını, canla başla gayretle çalışıldığının da en güzel örneğini burada yaşıyoruz. Mümin Dinçer kardeşimiz hiç hız kesmeden yeni normale uyum sağlayarak işlerini arttırarak devam ettiriyor. Bizde kendisine en iyi dileklerimizi sunmak ve yanında olduğumuzu iletmek amacıyla burada bulunuyoruz. Mümin bey arkadaşları ile beraber her zaman veren el olmaya çalışmıştır. Hayır, hasenat sahibi olmaya çalışmıştır. Ben inanıyorum kazancını arttırmak suretiyle aslında hedefi etrafına faydalı olmaktır. Kendisini öyle tanıyoruz. İşinde elde edeceği başarı bizleri de sevindirecektir. Yatırımların hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: DİNÇERLER, HAFRİYAT’TAN, 3, MİLYON, LİRALIK, YATIRIM,
Yorumlar
Haber Yazılımı