Haber Detayı
17 Temmuz 2020 - Cuma 17:28
 
DERNEKLER BİRLİĞİ OLTULULAR DERNEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ
Her ay bir derneğin ev sahipliğinde bir araya gelen Kemalpaşa Dernekler Birliği Yönetimi, bu ay Kemalpaşa Oltulular Kültür ve Dayanışma Derneği’nin ev sahipliğinde bir araya geldi.
KEMALPAŞA Haberi
DERNEKLER BİRLİĞİ OLTULULAR DERNEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

Kemalpaşa Dernekler Birliği, Kemalpaşa adına ortak paylaşım ve projelerin sunulup takip edildiği bir birlik olarak faaliyetlerine devam etmekte. Birlik her ay bir derneğin ev sahipliğinde bir araya gelerek gündem değerlendirmesi yapmakta.  

 

Bu ayki toplantıya ev sahipliği yapan Kemalpaşa Oltulular Derneği Başkanı Harun Gözütok, büyük ve güzel projelerin konuşulduğu verimli bir toplantı gerçekleştirdiklerini belirterek  “Kemalpaşa Dernekler Birliği’nin kendi arasında belirlediği yönetim kurulu ve dernek başkanlarını dernek binamızda ağırlamaktan onur duyduk. Gündeme getirdiğimiz projeleri değerlendirdik, imkân ve olanaklarımız her ne kadar kısıtlı olsa da Kemalpaşa adına gerek kendi gücümüzle gerekse de kamu kurum ve kuruluşlarla birlikte ortaklaşa yürüteceğimiz projelerimiz bulunmakta. Katılım sağlayan herkese teşekkür ederiz” dedi.

 

Kemalpaşa Dernekler Birliği Başkanı İlker Yıldız ise toplantı hakkında şunları söyledi.

“14 Eylül 2019 tarihinde kurmuş olduğumuz Kemalpaşa Dernekler Birliği olarak birçok proje hazırlayıp gerekli makamlara ilettik. Pandemi süreci girdiğinden dolayı aksamalara neden oldu ise de bu günden itibaren projelerimizin takipçisi olacağız. Bizler Kemalpaşa için en iyi olanı yapmak üzere birleştik. Sivil Toplum Kuruluşları olarak Kemalpaşa’da iz bırakacak projelerle yolumuza devam edeceğiz. Kemalpaşa Erzurum Oltulular Derneğinde gerçekleştirdiğimiz toplantı ile yeni başlangıçlara imza attık. Amacımız daha güzel yaşanabilir bir Kemalpaşa oluşturmak” dedi.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: DERNEKLER, BİRLİĞİ, OLTULULAR, DERNEĞİNDE, BİR, ARAYA, GELDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı